Reklama

trendy

25.05.2017

Sea Side Story, czyli piękno tropików w kolekcji CLTN by DIVERSE

Sea Side Story, czyli piękno tropików w kolekcji CLTN by DIVERSE

Najnowsza kolekcja CLTN czerpie inspiracje z natury. Przewiewne materiały, żywa kolorystyka i egzotyczne printy przywołują na myśl wakacyjne historie.

Reklama

Tak już mamy, że po zimie pragniemy wymienić swoją garderobę ma rzeczy w letnich kolorach. Ubranie to ważny element składowy naszego samopoczucia. Im lżejsze i kolorowe stroje, tym więcej energii do działania.

 

 

Słońce, życie na wyspie i błękit oceanu, to jedne z głównych inspiracji w światowych kolekcjach wiosna-lato 2017. Projektanci marki DIVERSE idąc tym tropem stworzyli wyjątkową kolekcję inspirowaną pięknem tropików.

 

 

 

Niebanalny design, soczyste kolory i unikalne wzory. Linia stanowi propozycję nie do odrzucenia dla wszystkich fanek modowego szaleństwa i aktywnego spędzania czasu.

 

 

W linii damskiej pojawiły się topy i sukienki z odkrytymi ramionami, lekkie bluzki w modnych deseniach, proste sukienki do ziemi i wygodne, oversizowe bluzy z kapturem. Nie zabrakło także akcesoriów wakacyjnych, więc znajdziecie wśród nich torby plażowe, klapki czy stroje kąpielowe. Niebanalny design, soczyste kolory i unikalne wzory stanowią o wyjątkowości tej kolekcji.

 

Kolekcja dostępna w sklepach stacjonarnych i na Diversesystem.com.

 

materiał partnera

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!