Reklama

trendy

22.03.2017

Niezwykła kampania #yourmove na czym polega?

Niezwykła kampania #yourmove na czym polega? fot. materiały prasowe

SWATCH PRZEDSTAWIA #YOURMOVE PODCZAS PREMIERY KOLEKCJI SKIN W LONDYNIE.

Paulina Pietrzak

Reklama

Ponad 300 zaproszonych przedstawicieli mediów i influencerów z całego świata zebrało się w czwartkowy wieczór w Londynie, aby uczestniczyć w premierze nowej kolekcji SKIN. Miejsce premiery – The Store, pozwoliło zorganizować wyjątkowe spotkanie wokół głównego założenie kolekcji – koncepcji ruchu.

Lekkość, łatwość użytkowania i minimalistyczne wzornictwo, które towarzyszyły kreatywnemu procesowi tworzenia zegarków SKIN, były także motywem spektaklu „Swatch presents #YOURMOVE”, który poprzedził prezentację jedenastu nowych modeli zegarków.

 

Przez ponad dwa miesiące zespół utalentowanych kompozytorów, choreografów i tancerzy pracował nad wyrażeniem SKIN i #YOURMOVE za pomocą tańca, aby ruch człowieka idealnie współgrał z wirtualnymi projekcjami. Inspirując się kolekcją – połączeniem klasyki z miejskim stylem – artyści stworzyli niezwykłe widowisko: klasyczni tancerze wystąpili jako PRZESTRZEŃ, natomiast tancerze uliczni odegrali CZAS w fikcyjnej walce emocji, która zawładnęła wyobraźnią widowni. Premiera kolekcji SKIN była punktem kulminacyjnym tego niezwykłego wydarzenia - zaproszeni goście jako pierwsi mogli obejrzeć nowe produkty.

Carlo Giordanetti, dyrektor kreatywny, którzy wraz z wicedyrektorem marki i dyrektorem ds. operacyjnych, Gonzalo De Cevallosem, był gospodarzem wydarzenia, doskonale podsumował to zapierające dech w piersiach wydarzenie:

Z dumą przedstawiamy nową kolekcję SKIN - bardzo silnego członka naszej rodziny Swatch, a także hasło #YOURMOVE, które mamy nadzieję, stanie się częścią codziennego języka. W tej kolekcji chcemy podkreślić trzy elementy: lekkość, wolność i chęć wyrażenia własnego ja, które są częścią duszy Swatch”.

 

SKIN zwiastuje nadejście nowej ery dla najcieńszych modeli Swatch.

Nowa kolekcja Swatch – SKIN – narodziła się z chęci odkrycia piękna ruchu i oczekiwania na zmianę. W jej skład wchodzi jedenaście minimalistycznych modeli, dostępnych dla mężczyzn i kobiet w dwóch rozmiarach kopert.

Nowy styl to połączenie prostej, uniwersalnej elegancji z innowacyjną kopertą, na której wzdłuż łączenia przebiega wyjątkowa, dwukolorowa fala.

Każdy model, począwszy od SKINSKIN - subtelnego, prawie niewidocznego zegarka, po SKINNOIR i jego przyciągającą uwagę czarno-białą kolorystykę, cechuje się wyrazistym motywem fali, koronką w kształcie oszlifowanego klejnotu i elegancką tarczą. Różnorodna kolekcja jest dostępna w dwóch rozmiarach – Regular i Big – lecz jej wspólnym elementem jest niezwykła lekkość, dzięki której zegarki dają poczucie wolności i inspirują do ruchu.

#YOURMOVE

Ruch stanowi istotę każdego elementu SKIN, lecz co tak naprawdę oznacza..? #YOURMOVE, czerpiąc inspirację z marzeń, pomysłów i możliwości, przedstawia historię transformacji.

Jest opowieścią o wolności i przełomowych momentach w życiu, kiedy człowiek pozwala sobie na kontakt z własnymi emocjami, dokonuje zmian i rzuca się w wir tańca z nieznanym. SKIN to wyrażanie własnego „ja” – siła pewności siebie i umiejętność życia według własnych zasad. Swatch SKIN uosabia właśnie takie historie. Przez cały rok będziemy je prezentowali na wszystkich kanałach społecznościowych Swatch.

 

Zobacz też: Mały niezbędnik każdego podróżnika

Reklama

Polecane wideo

Niezwykła kampania #yourmove na czym polega?

Niezwykła kampania #yourmove na czym polega? - zdjęcie 1

1/4

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!