Reklama

trendy

16.03.2017

Oto Twoja tajna broń po treningu! Dzięki temu produktowi zachowasz świeżość na długo!

Oto Twoja tajna broń po treningu! Dzięki temu produktowi zachowasz świeżość na długo! źródło: www.istockphoto.com

Ogłaszamy rewolucję!

Paulina Pietrzak

Reklama

Uświadomiłaś już sobie, że coraz bliżej do lata i zaczęłaś już ćwiczyć? Super! Zastanawiasz się tylko jak można czuć się świeżo podczas treningu? Mamy na to odpowiedź!

 

Adidas stworzył nowy dezodorant - adipure. Myślisz sobie, że to zwykły kosmetyk, jakich wielu? Oj nie! Już tłumaczę! Posiada on opatentowaną technologię cotton-tech™, bez alkoholu i soli aluminium. Ta formuła to kolejny krok w ramach pielęgnacji skóry, gdyż nie wpływa ona negatywnie na jej pH.
Testowany przez sportowców adidas adipure zapewnia natychmiastowe poczucie komfortu i świeżości. Oferuje on 24-godzinną ochronę i skuteczność bez kompromisów.

 

Poza tym Adidas adipure z opatentowaną technologią cotton-tech, nie zawiera soli aluminium i alkoholu, dzięki czemu jest delikatny dla skóry. Adipure zapewnia 24 ochrony, dzięki czemu możesz dać z siebie wszystko. Skuteczność bez kompromisów - połączenie idealne!

 

Zobacz też: 5 czynności, które MUSISZ robić po treningu!

Reklama

Polecane wideo

Przygotuj swoją kosmetyczkę do wyjazdu!

Nie da się ukryć, że najważniejszy...

1/8

Nie da się ukryć, że najważniejszy jest dezodorant. Bez niego się nie obędziemy. Najnowszy adidas adipure wchłania pot dzięki opatentowanej formule Cotton-tech™. Jej mechanizm przypomina działanie mini gąbeczek znajdujących się na powierzchni skóry i pochłaniających pot. Zamykają go w swoim wnętrzu, zapewniając uczucie świeżości 
i lekkości. adidas adipure - 14,49 zł
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!