Reklama

trendy

30.11.2016

Jak było na targach ECOCUDA? Żałujcie, że Was nie było!

Jak było na targach ECOCUDA? Żałujcie, że Was nie było! fot. Patrycja Toczyńska

Ponad 7 500 osób odwiedziło Ekocuda, czyli Targi Kosmetyków Naturalnych, których pierwsza edycja odbyła się w ubiegły weekend w samym sercu Warszawy!

Paulina Pietrzak

Reklama

Miłośnicy kosmetyków naturalnych tłumnie przybyli, by poznać szeroką ofertę produktów inspirowanych naturą, przetestować nowe marki, zasięgnąć konsultacji lub zakupić ekocuda na świąteczne prezenty.


Było pachnąco, kolorowo i różnorodnie. Kobiety, mężczyźni, a także najmłodsi mogli wybrać coś dla siebie spośród oferty przygotowanej przez 66 polskich i zagranicznych wystawców kosmetyków naturalnych. Wielu skorzystało z niecodziennej możliwości zasięgnięcia porady wizażystki czy przetestowania zabiegów z użyciem preparatów najnowszej generacji. Chętnych do udziału w warsztatach towarzyszących targom, także nie brakowało, co tylko potwierdziło fakt, iż otwartość na wiedzę z zakresu bycia świadomym konsumentem rośnie.

- Od kilku lat używam kosmetyków naturalnych i gdy tylko dowiedziałam się, że w Warszawie odbędą się Ekocuda, wiedziałam, że to wydarzenie jest właśnie dla mnie. Przyszłam z moimi przyjaciółkami, kupiłyśmy kosmetyki naszych sprawdzonych marek, ale też wyłowiłyśmy kilka nowości, które z chęcią przetestujemy. Byłam pod wielkim wrażeniem, że rynek kosmetyków naturalnych tak bardzo się rozrósł, co nas, klientki, bardzo cieszy – mówi Kasia, uczestniczka targów.

Ekocuda stworzyły także przestrzeń wymiany opinii i dialogu pomiędzy wystawcami i ich potencjalnymi lub obecnymi klientami. Zainteresowanie zarówno w sobotę, jak i w niedzielę sprawiło, że był to dla nich bardzo intensywny weekend. Dodatkowo nawiązały się nowe relacje, powstały pomysły na nowe inicjatywy, a wszystko to pod wspólnym mianownikiem – prowadzenia zdrowego stylu życia.

 

- Zadowoleni uczestnicy targów, a także usatysfakcjonowani wystawcy, to dla mnie najlepszy dowód na to, że pierwszą edycję Targów Ekocuda mogę uznać za udaną. Pytano mnie o termin kolejnych targów, dlatego po zakończeniu formalności podsumowujących pierwszą edycję, zaczynam przygotowania do drugiej, która prawdopodobnie odbędzie się na wiosnę. Z EKOCUDA targi kosmetyków naturalnych 19-20 listopada 2016, Warszawa pewnością wystawców będzie jeszcze więcej, ponieważ już teraz mam pierwsze rezerwacje – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda.

 

 Zobacz więcej: Ekocentryczki wyznaczają trendy

 

 

fot. Patrycja Toczyńska

 

 

fot. Patrycja Toczyńska

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!