Reklama

trendy

16.08.2016

Przegląd najmodniejszych legginsów na siłownię

Przegląd najmodniejszych legginsów na siłownię fot. Instagram @happilygrey

Zwiększą powera do ćwiczeń!

Magdalena Tokarczyk

Reklama

Moda na uprawianie sportów rozwija się błyskawicznie. To wszystko za sprawą polskich prekursorek: Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej, które motywują miliony dziewczyn. Publikowane przez nich metamorfozy pokazują, że naprawdę się da! Wystarczy tylko odrobina samozaparcia i wyrzeczeń. Sama dieta może zdziałać dużo, ale płaski, wyrzeźbiony brzuch to zasługa godzin ćwiczeń.

Tych ćwiczących możemy podzielić na dwie grupy: pierwsza chcąca zgubić dodatkowe kilogramy, druga – ćwicząca dla przyjemności. Ale niezależnie do której kategorii należymy i co ćwiczymy (zajęcia na świeżym powietrzu, fitness, siłownia) odpowiedni strój to podstawa. I mamy tu na myśli, cały strój, a nie tylko jego poszczególne części.

JAK DOBRAĆ STRÓJ NA SIŁOWNIĘ?

Wszystkie kobiety wiedzą, jak ważny jest odpowiedni dobór biustonosza, który - umówmy się – powinien być pierwszym zakupem, jeśli zaczynamy przygodę ze sportem. Drugi to odpowiednia góra – tu możemy przyłożyć mniejszą uwagę. Nie chcesz, aby było widać brzuch, nad którym dopiero co zaczynasz pracę? Wybierz luźny top. Nie lubisz w trakcie ćwiczeń co chwila poprawiać ubrań? Postaw na dopasowaną górę. Ostatnia rzecz to spodnie. Możesz wybierać spośród szortów, luźnych dresów lub legginsów, które są z nich wszystkich najwygodniejsze. Jak je wybrać? Przede wszystkich patrz na materiał – powinien przepuszczać powietrze i pochłaniać pot. Absolutnie nie powinien prześwitywać. Aby to sprawdzić, przy zakupie zrób kilka skłonów i przysiadów i zobacz, czy nie pokazują za dużo. Pokazują? Wybierz inny model. Unikaj również tych ze zbędnymi ozdobami. Niepotrzebne suwaki, kieszonki czy zawieszki mogą przeszkadzać ci w wykonywaniu niektórych ćwiczeń. Ważne: zrezygnuj z bawełnianych legginsów, które zupełnie nie nadają się do ćwiczeń.

 

KOLOROWE LEGGINSY DO BIEGANIA

Hitem ostatnich miesięcy są kolorowe legginsy na siłownię: w abstrakcyjne wzory, kwiaty i motywy zwierzęce. Takie modele znajdziemy wśród oferty znanych, sportowych marek (Nike, Reebok, Puma, Adidas), ale też coraz częściej u początkujących projektantów, którzy wręcz zadziwiają swoją kreatywnością. Co powiesz np. na legginsy w ostre papryczki chilli z oferty Nested Clothes lub granatowe w słodkie serduszka od Deep Trip?

Zobacz, gdzie takich szukać:




ZOBACZ: Czego nie wypada robić na siłowni?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!