Reklama

trendy

16.06.2016

Sandra Kubicka - nowa it-girl na polskich salonach?

Sandra Kubicka - nowa it-girl na polskich salonach? Fot. instagram @sandrakubicka

Coraz częściej możemy zobaczyć ją na warszawskich imprezach. Kim jest piękna modelka?

Aga Szymczak

Reklama

Nad jej urodą zachwycają się wszyscy. Jest bardzo naturalna, a jej wymiarów można tylko pozazdrościć. Na co dzień ta piękna modelka, Sandra Kubicka mieszka w Stanach Zjednoczonych i to właśnie tam robi największa karierę. Jednak jak możemy zauważyć tęskni za rodzinnym krajem, czyli Polską gdzie coraz częściej pojawia się na pokazach mody czy w programach śniadaniowych. 

 

Pochodzi z Łodzi i mimo swojego bardzo młodego wieku, bo ma zaledwie 21 lat (też nam trudno w to uwierzyć), dostaje coraz więcej poważnych propozycji. Nasza polska reprezentantka za granicą nie należy do najwyższych modelek, ma tylko 174 cm, ale to nie przeszkodziło jej w tym żeby być aniołkiem Victoria's Secret. Wcale nas to nie dziwi, że Sandra zachwyciła ich swoją urodą. 

 

Wczoraj mogliśmy zobaczyć ją na pokazie najnowszej kolekcji Bizuu, gdzie zachwyciła wszystkich ubrana w czerwony kombinezon. Coś nam się wydaje, że coraz częściej będziemy mogli obserwować Sandrę na warszawskich imprezach. 

 

Podoba wam się taki typ urody? Myślicie, że zrobi jeszcze wielką karierę jak Magdalena Frąckowiak czy JAC? Tego jej życzymy!

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Wow! Takiej Khloe Kardashian jeszcze nie widzieliście!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!