Reklama

trendy

08.12.2014

Hotel BRISTOL ART&SPA SANATORIUM wspiera młodych projektantów OFF FASHION!

Hotel BRISTOL ART&SPA SANATORIUM wspiera młodych projektantów OFF FASHION! Monika Czesak i modele w jej kolekcji/ mat.prasowe

Myślisz, że w hotelach modnie ubrani są wyłącznie goście? Że stroje służbowe to bezbarwne, kiepsko skrojone mundurki, wszędzie na świecie bardzo do siebie podobne? Pora to zmienić! I zachwycić się strojami służbowymi personelu jednego z najpiękniejszych polskich hoteli. Kto je zaprojektował? Zwyciężczyni ostatniego z pokazów konkursowych organizowanych w ramach prestiżowego Off Fashion.

Karolina Weber

Reklama

Ostatni pokaz konkursowy XVI edycji Off Fashion nie mógł odbyć się nigdzie indziej! To właśnie w hotelu Bristol Art&Spa w Busku Zdroju został rozstrzygnięty konkurs na zaprojektowanie strojów służbowych dla hotelu. Jury w składzie projektant Mariusz Przybylski (przewodniczący), redaktor naczelna miesięcznika JOY Karolina Weber, Wojciech Grzybała oraz Wojciech Tworek po burzliwych obradach wybrało projektantkę, która ubierze całą obsługę hotelu. Została nią Monika Czesak. Jej stroje wybrano jako najbardziej wpisujące się w klimat hotelu. Kolorystyka, dobór dodatków oraz funkcjonalność to jest to, na co postawiła Monika Czesak, a co docenili jurorzy. Czekamy zatem na realizację projektów. I gratulujemy zwyciężczyni!

 

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!