trendy

28.06.2019

Oto jak połączyć modny look z byciem prawdziwą SUPERGIRL!

Oto jak połączyć modny look z byciem prawdziwą SUPERGIRL! fot. materiały prasowe

Marzysz o byciu superbohaterką? To łatwe!

Redakcja

TK Maxx połączył siły z polską marką THE ODDER SIDE. W efekcie powstała charytatywna kolekcja stylowych gumek do włosów oraz przypinek inspirowanych motywem bohaterskości. Dochód ze  sprzedaży produktów zostanie przekazany na rzecz dzieci z lokalnych społeczności, znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej lub materialnej.

Zostań bohaterką i pomóż dzieciom wraz z TK Maxx i THE ODDER SIDE!

Charytatywna kolekcja akcesoriów zaprojektowana dla TK Maxx przez markę THE ODDER SIDE jest inspirowana superbohaterami i ich atrybutami. Jednocześnie gadżety zostały utrzymane w minimalistycznej stylistyce i modnych, jasnych wiosenno-letnich kolorach.

Cztery przypinki w kształcie pioruna, gwiazdki, serduszka i wstążki nawiązują do odznaczeń superbohaterów i doskonale sprawdzą się jako dodatek do takich klasycznych elementów garderoby, jak dżinsowe kurtki czy torebki.

 

Z kolei seria gumek w kolorze pudrowego różu, czarnym w białe gwiazdki oraz koralowym (ten kolor to hit tego lata!) nawiązują wprost do stylu lat 90. Część z was zapewne właśnie wtedy oglądała animowane bajki ze swoimi ulubionymi superbohateriami! Z pomocą gumek wyczarujecie najmodniejsze fryzury, możecie je też nosić jak stylowe bransoletki. Zupełnie jak w latach 90.!

Jak powiedziała Justyna Przygońska: „Bardzo się cieszymy ze współpracy z TK Maxx. Dzięki temu projektowi możemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują i spełnić ich marzenia”. Brygida Handzelewicz-Wacławek dodaje: „Dzięki takim inicjatywom jak ta, każdy z nas może w prosty sposób wesprzeć dzieci w walce z ich problemami i przy okazji pokazać, że nie potrzebujemy peleryn oraz nadprzyrodzonych mocy, aby zostać bohaterami!”.

„W TK Maxx jesteśmy oddani pomocy potrzebującym dzieciom w całej Polsce. Niezwykle cieszymy się ze współpracy z The Odder Side, gdyż dzięki niej będziemy mogli zgromadzić jak najwięcej środków w celu wsparcia potrzebujących dzieci i zachęcać naszych klientów do wzięcia udziału w akcji” – mówi Jo Murphy, Head of Corporate Responsibility w TJX Europe.

Cena gumek do włosów wynosi 9,99 zł, natomiast przypinki kosztują 4,99 zł za sztukę. Wszystkie produkty z kolekcji zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce. Kupicie je wyłącznie w TK Maxx!

 

O Akademii Przyszłości

Dla Pawełka nauczenie się samodzielnego wiązania butów okazało się punktem zwrotnym, który udowodnił mu, że nie ma przed nim rzeczy niemożliwych. Krzyś sądził, że nikt go nie lubi, ale wystarczyło trochę uwagi, odwagi i mądrości, by uwierzył, że jest wielki. Aleks miał duże problemy z nauką, ale w ciągu dwóch tygodni udało mu się poprawić wszystkie oceny. Te historie nie byłyby możliwe bez pomocy klientów TK Maxx i współpracowników. Od 2014 mają oni możliwość wspierania Akademii Przyszłości. Dzięki wspólnym siłom pomoc uzyskało już 2200 dzieci z całej Polski.

Skomentuj

Podobne tematy

Najnowsze artykuły

×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!