Reklama

trendy

14.06.2019

Miley Cyrus zachwyca w spodniach polskiej marki

Miley Cyrus zachwyca w spodniach polskiej marki fot. Getty images

Redakcja

Reklama

 

Miley Cyrus przeszła długą drogę, zanim stała się gwiazdą światowego formatu. Transformacja z Hanny Montany w wyzwoloną piosenkarkę w jej przypadku zdecydowanie nie była usłana różami. Gwiazda zmagała się z wieloma zarzutami o bycie zbyt kontrowersyjną czy wulgarną. Jednak z perspektywy czasu, można śmiało stwierdzić, że naprawdę było warto. Miley z biegiem lat wyrobiła swój charakterystyczny wizerunek i odnalazła swój styl.

 

Teraz każda jej stylizacja jest szeroko komentowana przed media na całym świecie, a fanki chcą wiedzieć, skąd jest poszczególny element stroju. Teraz Miley wróciła z Europy, gdzie koncertowała w ostatnim czasy (a jej mąż to skrupulatnie dokumentował, o czym pisałyśmy tu) i została zauważona przez fotoreporterów podczas spaceru z mamą w dresie polskiej marki. Mowa o Local Heroes, które szturmem podbiły Hollywood, a Miley Cyrus nie jest pierwszą gwiazdą, która nosi ich ubrania. Wcześniej widziane były także m.in. u Justina Biebera czy Kylie Jenner. 

 

Podobne dresy w tym sezonie dostaniesz w wielu sklepach sieciowych. Klasyczny model sprawdzi się nie tylko na siłowni, ale także w casualowej weekendowej czy popołudniowej stylizacji na wyjście ze znajomymi. Możesz łączyć je np. z oldskulowymi trampkami, czy na wieczór z sandałkami na szpilce i krótkim topem. Jeśli szukasz wielu możliwości kolorystycznych koniecznie zajrzyj do H&M, Bershki czy Stradivariusa. 

 

Zobacz też: Julia Wieniawa w sukience polskiej marki. Wiemy, ile kosztuje

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!