Reklama

trendy

01.06.2019

TA piosenka będzie hitem lata!

TA piosenka będzie hitem lata!

Redakcja

Reklama


​Do lata zostało już tylko chwil, co oznacza najwyższy czas na skompletowanie muzycznej playlisty. Poza klasykami każdych wakacji, warto dorzucić tam również nowości, a będzie w czym wybierać! Teraz na celowniku mamy nowego artystę, którego cały wizerunek woła "LATO"! Dopiero co premierę miał jego pierwszy singiel, a już nie możemy doczekać się więcej.

“Nie wiem jak” to debiutancki singiel Krystiana Sikory - muzyka tworzącego pod pseudonimem XAY BENG. Artysta swoją przygodę z muzyką rozpoczął od udziału w legendarnym programie “Szansa na Sukces”, następnie przez wiele lat koncertował z zespołem “WHOA”. Teraz powraca na scenie w nowej, solowej odsłonie.

 

 

Utwór “Nie wiem jak” miał swoją premierę na scenie Big Brothera - reality show emitowanego przez stację TVN 7. Entuzjastyczne przyjęcie przez widownię w studiu znalazło swoje odzwierciedlenie także w mediach społecznościowych - “ Chociaż dwa zegarki na rękach masz, ja ani razu nie zerknąłem na swój żeby zobaczyć czy już koniec. Super, radiowa piosenka!”, “Lekka i przyjemna nuta wpadająca w ucho. Powodzenia”,  to jedne z wielu komentarzy jakie można przeczytać pod udostępnionymi przez muzyka materiałami.

 

Zobacz też: Julia Wieniawa zachwyca w nowym singlu!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!