Reklama

trendy

30.05.2019

Oto trend w koloryzacji, który pokochają wszystkie miłośniczki blondu

Oto trend w koloryzacji, który pokochają wszystkie miłośniczki blondu fot. instagram.com/maddieziegler

Pola Namysł

Reklama

 

Wraz z zbliżającym się latem salony fryzjerskie pękają w szwach od klientek, którym marzy się zmiana fryzury. Wśród najczęściej pojawiających się próśb jedna szczególnie wysuwa się na prowadzenie: metamorfoza na jasny blond. Jednak wiążą się z tym pewne komplikacje, przede wszystkim drastyczna zmiana koloru (czy nawet rozjaśnienie o 3-4 tony) wiąże się z ogromnym obciążeniem dla włosa. Bardzo często, ciężko jest wykonać taką koloryzację za jednym razem, konieczna może być dekoloryzacja i kilka godzin spędzonych na fotelu u fryzjera. Czy warto? Nie zawsze. Odbudowanie naturalnej struktury włosy jest wyjątkowo trudne, a w niektórych przypadkach może trwać latami.

 

Właśnie dlatego ten nowy trend tak bardzo przypadł nam do gustu - łączy w sobie estetykę z pielęgnacją i w o wiele mniejszym stopniu będzie mieć wpływ na stan włosów. Nazywany jest "dialled up" (ang. wybierany), a polega na koloryzacji jedynie wybranych elementów głowy. Dla przykładu: aby ożywić twarz czy nadać jej charakteru, możesz wykonać koloryzację na jaśniejszy jedynie kosmyków okalających twarz, dzięki czemu odmienisz wygląd a dodatkowo, złudzenie optyczne sprawi, że będziesz wyglądała jak po rozjaśnianiu włosów. Ten trik możesz zastosować także na samych końcówkach lub pobawić się miodowymi refleksami we włosach.

 

Dzięki zastosowaniu tego trendu zyskujesz wiele: przede wszystkim wdzięczne będą włosy za nie poddawanie ich kolejnym, wyniszczającym zabiegom. Poza tym, nie musisz poświęcać tyle czasu na ich pielęgnację po wizycie u fryzjera, sama wizyta będzie o wiele krótsza, a także tańsza niż pełna koloryzacja!

 

Zobacz też: Ten trend jest tak HOT, że powstał specjalny profil na Instagramie

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!