Reklama

trendy

27.05.2019

Suknie ślubne za ułamek ceny. Nowy TREND wchodzi do Polski!

Suknie ślubne za ułamek ceny. Nowy TREND wchodzi do Polski! https://www.instagram.com/thelaceboutiqueennis/

Katarzyna Dyła

Reklama

Najważniejszy dzień w życiu wymaga specjalnej oprawy. Przyszłe panny młode zwykle szukają swojej wymarzonej sukni miesiącami (czasem latami!). Na wybrany model trzeba czekać wiele tygodni, a za suknię idealną trzeba sporo zapłacić... Na szczęście przemysł modowy opowiada na potrzeby kobiet i skraca drogę przyszłych panień młodych do wymarzonych sukni. W jaki sposób? Teraz kreacje ślubne są dostępne w regularnych kolekcjach popularnych sieciówek. Sprawdź z nami, gdzie znajdziesz te najpiękniejsze.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Top wedding dresses (@top_wedding_dresses)

 

Znane marki wyszły na przeciw potrzebom przyszłych panien młodych, które do tej pory były skazane na luksusowe salony z modą ślubną. Ręcznie szyte suknie, kosztowne torebki, buty, welon i akcesoria do włosów były nieodłącznym elementem przygotowań do ślubu. W przemyśle modowym nastąpiła wielka zmiana i sieciówki postanowiły zapełnić tę niszę i zmienić utarte zakupowe schematy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Apriori (@apriori_wedding)

 

W ofertach popularnych marek znajdziesz teraz suknie ślubne, których ceny zaczynają się już od 180 zł! Możesz wybierać spośród klasycznych modeli, aż po te najmodniejsze, zgodne z trendami. Panny młode szukające minimalistycznych sukni midi, koronkowych boho syrenek lub klasycznych o linii A z eleganckimi ozdobami znajdą coś dla siebie. Suknie ślubne z sieciówek są starannie odszyte, a tkaniny z których powstały prezentują się elegancko i szykownie. Nie obawiaj się zamówienia sukni ślubnej online, przysługuje ci prawo zwrotu lub wymiany.

 

Sprawdź w naszej galerii, gdzie znajdziesz najpiękniejsze suknie ślubne z sieciówek (od 180 zł)

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!