Reklama

#TOPSECRET

21.04.2019

"Dla moich fanów czuję się jak starsza siostra". Co jeszcze powiedziała nam Saszan?

"Dla moich fanów czuję się jak starsza siostra". Co jeszcze powiedziała nam Saszan? fot. instagram.com/saszan
TAGI: saszan

Monika Kurek

Reklama

Różowe, pastelowe włosy i oddana armia Saszanators - czy już wiecie o kim mowa? Muzyka Saszan dojrzewała wraz z nią. Niegdyś, kojarzono ją raczej z czerwonymi włosami czy popowym, nastoletnim brzmieniem. Jak sprawa przedstawia się teraz? Jeśli chcesz poznać szczegóły jej drogi, koniecznie przeczytaj naszą rozmowę z wokalistką!

 

W ostatnim czasie, zarówno Twoja muzyka jak i wizerunek przeszły dość sporą zmianę. Dorosłaś czy po prostu kręcą Cię już inne rzeczy?
Dorosłam, więc kręcą mnie inne rzeczy! :) Codziennie odkrywam nowe inspiracje zarówno muzyczne, jak i modowe, wizerunkowe. Nie znoszę nudy.

 

Organizujesz obozy młodzieżowe dla fanów. Czy jesteś z nimi blisko? To bardziej relacja fan – artysta czy przyjaciel – przyjaciółka?
Połączyłabym to w całość: fan przyjaciel - ja przyjaciółka. Na tyle ile pozwala mi czas, staram się czytać co u nich i jeśli jest potrzeba - doradzić, pocieszyć. Przy okazji spotkań - wysłuchać i przytulić. Dla mnie to nic wielkiego, a dla nich zawsze dawka dobrej energii (przynajmniej tak mówią, haha!).

 

Na Twojej grupie, Saszanators, fani dzielą się z Tobą różnymi przeżyciami, czasami również bardzo bolesnymi. Jak czujesz się w roli słuchacza ale i doradcy?
Czuję się jak starsza siostra. Większość osób z grupy znam już z imienia i nazwiska, znam ich historie, gdzie studiują, jak pracują. To wieloletnia relacja. Nie przechodzę obojętnie, jeśli dzielą się swoimi smutkami, czy radością.

 

Czego nauczył Cię show-biznes? Można powiedzieć, że okres dojrzewania spędziłaś w blasku reflektorów.
Bezinteresowna pomoc jest tu na wagę złota i diamentów. Prawie nie istnieje. To smutne, ale trzeba do tego przywyknąć. Są oczywiście wyjątki od reguły. Ale to naprawdę rzadkość.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SASZAN (@saszan)

 

Jaką rolę w Twoim życiu odgrywają social media?
Jakkolwiek źle to nie brzmi: główną! To właśnie social media dały mi szansę zaistnieć, nie żaden talent show, ani casting...

 

W jednym z wywiadów wspomniałaś, że gdybyś nie była piosenkarką, to pracowałabyś w Ambasadzie Rosji w Polsce lub Polski w Rosji. Dlaczego właśnie Rosja?
Od gimnazjum pasjonuje mnie ten język, ta muzyka, Ci ludzie. Mimo stereotypów: Rosja to potęga sztuki, literatury, muzyki.

 

Co zmienił w Twoim życiu udział w preselekcjach do zeszłorocznej Eurowizji?
Utwór „Nie Chcę Ciebie Mniej” przekonał do mnie wielu słuchaczy, a także zainteresował tych zagranicznych. W Polsce jestem oceniana głównie przez pryzmat wizerunku, doczepianych łatek, a dzięki preselekcjom mogłam przeczytać opinie neutralnych osób z innych państw. Nie sądziłam, że odbiór utworu będzie aż tak dobry! Dało mi to ogromnego, motywacyjnego kopniaka do dalszego tworzenia :)

 

Jaka jest najbardziej absurdalna plotka, którą usłyszałaś na swój temat?
Udzielając wywiadów, żyjąc w show-businessie co chwila przekręca się nasze słowa, interpretuje na swój sposób i wyciąga z kontekstu. Jednak chyba najbardziej absurdalne były spekulacje o moim związku z Dawidem Kwiatkowskim.

 

Co było dla Ciebie największym szokiem po przeprowadzce do Warszawy?
Ceny życia codziennego! W moim rodzinnym Żyrardowie te same produkty/usługi kosztują czasem o połowę mniej - mimo, że Żyrardów leży tylko 50 km od Warszawy. Teraz już przywykłam, ale parę lat temu było to dla mnie spore zaskoczenie.

 

Czy masz jakieś postanowienia na 2019?
Szczerze? Nigdy nie robię sobie postanowień noworocznych. Wymyślam je sobie z dnia na dzień. Ostatnio wymyśliłam, że wyjadę na wakacje we wrześniu i sporo schudnę do tego czasu. Oby się udało! :)

 

Zobacz też: Miley Cyrus wystąpi w Warszawie!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!