Reklama

moda

10.11.2017

9 fryzur, które świetnie wyglądają z czapką!

9 fryzur, które świetnie wyglądają z czapką! fot. Unsplash

Te fryzury są tak piękne, że wreszcie przekonasz się do noszenia czapki!

Redakcja

Reklama

Jesteś tą dziewczyną, której nic nie jest w stanie przekonać do tego, by założyła czapkę? Nawet mróz? Nawet deszcz? Nawet silny wiatr? Przecież nie narazisz swojej misternie wykonanej fryzury na katastrofę! Nie po to wstajesz pół godziny wcześniej, nie po to spędzasz w łazience tyle czasu, by wszystkie te starania zostały zniszczone przez czapkę! A poza tym nie podobasz się sobie z nakryciem na głowie. Po przeczytaniu tego artykułu całkowicie zmienisz zdanie i... wreszcie zaczniesz nosić czapki! Przestaniesz za to co chwilę łapać infekcje. Poznaj 9 fryzur, dla których w końcu warto będzie kupić sobie  jakąś fajną czapkę. Z nią bowiem każde z tych dziewięciu  uczesań tworzy  superseksowny look!

 

#1 Niski kucyk

Zanim go zwiążesz, dodaj kosmykom nieco więcej objętości. Gruby kucyk prezentuje się bardzo efektownie!

 

#2 Luźne fale

 Nie od dziś wiadomo, że luźne fale są jedną z najbardziej zmysłowych fryzur. Faceci je uwielbiają! 

 

#3 Warkocze ''na bokserkę''

Do wykonania bokserskich warkoczy potrzebujesz: lusterka (oprócz łazienkowego), szczotki, grzebienia, dwóch cienkich gumek (najlepiej czarnych) oraz wsuwek. Opcjonalnie, dla uzyskania efektu włosów pełnych objętości: pianki pogrubiającej lub  lakieru do włosów. Rozczesujemy włosy, za pomocą grzebienia, robimy przedziałek. Tapirujemy włosy szczotką - najpierw jedno pasmo, potem drugie, i podtrzymujemy efekt lakierem. Teraz czas na kucyki, a dokładnie jeden, bo włosy z drugiej strony muszą być rozpuszczone. Zaczynamy od małego pasma włosów, które jako pierwsze nachodzą nam na twarz. Dzielimy je na trzy kosmyki i zaczynamy pleść warkoczyk - od nasady głowy. Kiedy warkoczyk będzie miał ok. 4 cm do zewnętrznych pasm, dodajemy kolejne, najbliższe partie włosów - tak jak przy warkoczu dobieranym. Jeśli mamy problem z ''kontrolowaniem'' tyłu głowy, wspomóżmy się dodatkowym lusterkiem. Tym sposobem schodzimy coraz niżej, aż w końcu znajdujemy się na wysokości szyi - od tego momentu pleciemy zwykły warkocz, który na końcu przewiązujemy gumką To samo, analogicznie, wykonujemy z drugą połową włosów. Wszystkie wystające kłaczki spinamy wsuwkami, a całość spryskujemy delikatnie lakierem - i gotowe!

 

 

#4 Natapirowany warkocz

Postępuj analogicznie jak w przypadku niskiego kucyka.

 

 #5 Loczki

 Ważne, by były naprawdę drobne. Chodzi o tak zwane sprężynki.

 

#6 Niski luźny kucyk z jednej strony

To wariacja na temat klasycznego kucyka. Idealna dla tych, którzy lubią eksperymentować ze swoim wyglądem. Kucyk umieszczony nie na środku to coś nieoczywistego, coś co z pewnością będzie cię wyróżniać.

 

#7 Okrągła szczotka

Sprawia, że kosmyki są podniesione u nasady i są idealnie gładkie!

 

#8 Syreni warkocz

Jest to fryzura niezwykle dziewczęca, a jednocześnie dodaje nam tajemniczości i niewinności. Można ją interpretować na wiele sposobów - od pojedynczego ,,warkocza", po podwójne, przez ,,korony" i jeszcze bardziej skomplikowane układy.

 

 

#9 Krótki bob

 To ulubiona fryzura hollywoodzkich gwiazd!

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Jak zrobić idealny makijaż na jesień? Oto nasze sprawdzone sposoby!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!