Reklama
Reklama

moda

12.09.2017

Nowa kampania Intimissimi z wyjątkowymi kobietami w roli głównej

Nowa kampania Intimissimi z wyjątkowymi kobietami w roli głównej źródło: materiały prasowe

Nowa kampania stworzona została we współpracy z jednym z najlepszych fotografów na świecie!

Dominika Kalinowska

Reklama

Intimissini to jedna z marek, która nieustannie zaskakuje nas niekonwencjonalnym podejściem do bielizny. Tym razem kultowa marka bieliźniarska podjęła się współpracy ze światowej sławy fotografem i dyrektorem kreatywnym - Mario Testino, który słynie z wielu oryginalnych sesji zdjęciowych dla najlepszych magazynów na świecie. To właśnie przed jego obiektywem uwiecznione zostały portrety czterech pięknych i wyjątkowych kobiet - Iriny Shayk, Elli Mills, Dakoty Johnson oraz Any Ivanovic.

 

 

 

Najnowsza kampania Intimissimi to dość niespotykane dotychczas podejście do pokazywania bielizny - Testino miał uchwycić jej piękno ukazując... ubrane modelki. "Obsada jest fantastyczna, ale spodobało mi się też wyzwanie przed którym miałem stanąć - stworzyć komunikat o kampanii bielizny poprzez pokazanie całkowicie ubranych kobiet. Chciałem uchwycić to, jak wyglądają i czują się nosząc bieliznę pod ubraniem. To bardzo odważny ruch ze strony marki sprzedającej bieliznę.” - wyznał fotograf.

 

 

Kampania z udziałem kobiet z różnych środowisk - Iriny Shayk, modelki będącej wieloletnią muzą marki, Dakoty Johnson - jednej z najpopularniejszych obecnie aktorek na świecie, Any Ivanovic, profesjonalnej tenisistki, a także Elli Mills, autorki bestsselerowych książek kulinarnych, ma pokazać nowe spojrzenie na kobiecą bieliznę.

 

 

"Każda z nich wychodzi poza seksualność i pożądanie, z którymi kojarzonych jest większość reklam bielizny, zamiast tego eksponując swą siłę, ambicję i osobowość. Historia opowiada o prawdziwych osobach i jest to wartość, która zwięźle ujmuje nowego ducha Intimissimi – bycie kobietą #insideandout. Nowy slogan #insideandout został zinterpretowany przez Testino oraz jego zespół MARIOTESTINO+"

 

 

 

Najnowsza kampania Intimissimi pokazuje piękno i kobiecość z zupełnie innej strony, co jeszcze bardziej podkreśla ekskluzywność i wyjątkowość bielizny tworzonej przez markę, w której projektach wygląda się świetnie niezależnie od kształtów i rozmiarów.

 

 

ZOBACZ: Oto najpiękniejsze płaszcze na jesień 2017!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!