Reklama
Reklama

moda

19.07.2017

Te ubrania według facetów powinna mieć KAŻDA kobieta w szafie

Te ubrania według facetów powinna mieć KAŻDA kobieta w szafie źródło: www.instagram.com/fashiongoalsz/
TAGI: relacje

Niektóre odpowiedzi naprawdę dziwią...

Dominika Kalinowska

Reklama

Często zastanawiasz się, jak się ubrać, gdy wychodzisz na randkę, spotykasz się z chłopakiem czy planujesz z nim wyjazd. Inaczej ubierasz się, gdy wiesz, że w najbliższej okolicy nie będziesz miała kontaktu z żadnym mężczyzną, a na babskich wieczorach stawiasz na piżamę i dresy.

Ok, wiadomo, że wiele zależy od tego, jak bardzo zażyła i na jakim etapie jest nasza znajomość z danym facetem - ciężko wymagać od siebie, aby po wielu latach związku, dalej codziennie zaskakiwać go czerwoną obcisłą sukienką i szpilkami, jednak...

 

Od czasu do czasu pojawiają Ci się w głowie takie myśli - co jemu podoba się najbardziej, w czym najlepiej mu się podobam i co najchętniej zobaczyłby na moim ciele. Nie jesteś przypadkiem odosobnionym - większość z nas się nad tym zastanawia, zwłaszcza na początkowym etapie znajomości - gdy chcemy wywrzeć na nim wrażenie, chcemy mu się spodobać i utrzymać zainteresowanie.

 

Okazuje się, że faceci nie tylko patrzą na to, by w czymś wyglądać wyjątkowo ponętnie i seksownie. Oczywiście i to jest ważne i nie ma powodu, dla którego miałybyśmy pozbywać się naszych sexy ubrań z szafy, jednak niektóre odpowiedzi mężczyzn na pytanie "Co każda kobieta powinna mieć w szafie" mogą okazać się... co najmniej zaskakujące!

 

 

 

 

ZOBACZ: 6 zachowań dzięki którym on uważa Cię za boginię seksu

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!