Reklama
Reklama

moda

10.01.2017

4 synów największych gwiazd Hollywood'u w kampanii Dolce&Gabbana! Poznalibyście czyje to dzieci?

4 synów największych gwiazd Hollywood'u w kampanii Dolce&Gabbana! Poznalibyście czyje to dzieci? źródło: Instagram www.instagram.com/dolcegabbana/

Już idą w ślady rodziców!

Julia Berg

Reklama

Dolce&Gabbana ujawniło swoją kampanię na wiosnę i lato 2017 roku. I zamiast inwestować w topowe modelki, o które zabiegają wszyscy, zaprosili do udziału nieznanych modeli, którzy... mają wyjątkowo znanych rodziców.

 

A to duży sukces! Bo noszą nie byle jakie nazwiska - Law, Lee, Day-Lewis, Gerber - coś nam to mówi! Gwiazdami najnowszej kampanii włoskiego domu mody został m.in. syn Isabelle Adjani i Daniela Day-Lewisa - Gabriel-Kane Day-Lewis, syn modelki Cindy Crawford - Presley Gerber, syn Pameli Anderson i Tommy'ego Lee - Brandon Thomas Lee oraz syn Sadie Frost i Jude'a Law - Rafferty Law!

 

 

 

Oprócz nich w reklamie pojawiły się jeszcze inne znane osoby w tym m.in. Zendaya oraz Cameron Dallas.

Syn Daniela Day-Lewisa podzielił się później na Instagramie zdjęciem z kampanii wraz z podpisem: "To była najbardziej niesamowita sesja zdjęciowa, w jakiej brałem udział. Poznałem nowych przyjaciół, tańczyliśmy do upadłego (...)"

Całość nagrywana była na wyspie Capri, w otoczeniu pięknych widoków - i trzeba przyznać, całość wyszła naprawdę zjawiskowo!

 

Poznacie, który z nich to który?

 

 

 

ZOBACZ: Reklama Adidasa to prawdziwy wyciskacz łez!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!