Reklama
Reklama

moda

21.12.2016

8 kobiecych ubrań, których nienawidzą mężczyźni!

8 kobiecych ubrań, których nienawidzą mężczyźni! źródło: Instagram www.instagram.com/fashionedchickstyling/

Czego faceci nie lubią w naszej garderobie? Wyniki są zaskakujące!

Dominika Kalinowska

Reklama

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają odmienne style, dlatego też ciężko jednoznacznie stwierdzić, że ktoś wygląda ładnie i dobrze się ubiera. Wiadomo - jest to kwestią upodobań i odmiennego gustu i ciężko stwierdzić, co dokładnie się komu spodoba.

 

Oczywiste jest to, że kobiety i mężczyźni mają odmienne podejście do tych spraw i inaczej rozumieją modę. Wiedziałam, że są rzeczy, które zupełnie im się nie podobają i od których trzeba trzymać się z daleka, jednak nie sądziłam, że ta lista jest tak długa i w zasadzie... zaskakująca!

 

Mężczyźni mają totalnie inne spojrzenie na trendy i dla nich wcale nie liczy się to, że takie jeansy nosiła ostatnio Gigi Hadid albo że świat mody oszalał na punkcie dziwacznych butów. Dla nich moda to bardziej błaha sprawa, która w zasadzie sprowadza się do kilku prostych wyborów i konieczności kupienia sobie nowego ubrania, gdy dotychczasowe się zniszczyło, sprało lub zagubiło (choć i z tym różnie bywa).

 

Okazuje się więc, że absolutnie nie wszystkie kobiece stylizacje podobają się mężczyznom, a często bywa tak, że jesteśmy przekonane o tym, iż wyglądamy atrakcyjnie i taki strój przypadnie im do gustu.

Czego więc unikać, jeśli (wyjątkowo oczywiście) swoim ubiorem i tym, jak się prezentujemy chcemy przypodobać się któremuś z nich?

 

Podpowiadamy!

 

 

 

 

ZOBACZ: Co mówi o Tobie... kolor Twoich oczu?

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!