Reklama

#HAPPYLIFE

26.04.2019

7 powodów, dla których MUSISZ mieć majowego JOY'a!

7 powodów, dla których MUSISZ mieć majowego JOY'a!

Redakcja

Reklama

 

Od dzisiaj na półkach kiosków i sklepów w całej Polsce znajdziecie majowy numer JOY'a z cudowną Larą Gessler na okładce! Każdy numer jest dla nas wyjątkowy, w każdym staramy się pokazać wam jak najwięcej, opowiedzieć i nie inaczej jest tym razem.

 

W numerze znajdziecie wiele nowości, trendów, porad i oczywiście wywiad z gwiazdą naszej okładki, w którym zdradza swoje przepisy na sukces, opowiada kiedy ostatnio wyszła ze swojej strefy komfortu i jaki wpływ na życie ma Instagram.

 

Co jeszcze znajdziecie w numerze?

 

1.  Odkrywamy fakty oraz mity na temat miesiączki. Czas na chwilę prawdy!

 

2. Jak wyglądać jak prosto z wybiegu Chanel w ubraniach z sieciówek? Zdradza i doradza Szefowa działu Mody JOY Kasia Dyła!

 

3.  W Męskim Kwestionariuszu Andrzej Wrona zdradza, jaki według niego jest prawdziwy mężczyzna, kogo podziwia i jakie jest jego marzenie z dzieciństwa!

 

4. Pomagamy przetrwać sezon ślubny i przedstawiamy nasze propozycje na strój IDEALNEJ druhny!

 

5. Dieta: czym jest weganizm, jakie są zalety diety wegańskiej i dlaczego nie chudniesz na tej diecie? Rozkładamy weganizm na czynniki pierwsze, tłumaczymy jak bezpiecznie przejść na dietę wegańską i z jakich suplementów diety warto korzystać!

6. Zuza Bijoch zdradza swoje beauty sekrety! Z majowego Joy'a dowiecie się np. jaki jest najlepszy trik urodowy wg. Zuzy lub jaką polską markę poleca.

 

7. Tłumaczymy, jak powinnaś czytać etykiety kosmetyków. Na co zwracać uwagę, jak interpretować znaki na opakowaniach i które składniki powinny nas zaalarmować.

 

Miłej lektury!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!