Reklama

#HAPPYLIFE

30.04.2019

Zależy mu czy nie? Poznaj to po SMSach!

Zależy mu czy nie? Poznaj to po SMSach! fot: instagram.com/maxhamilton_

Marta Rożniecka

Reklama

W dobie internetu coraz częściej porozumiewamy się z ludźmi za pomocą portali społecznościowych, na których można zobaczyć niedawną aktywność, sprawdzić częstotliwość smsowania i nawet rozmawiać "twarzą w twarz". Więc naturalne jest to, że częściej kontaktujemy się dzięki tekstowi, niż do siebie dzwoniąc. To o wiele wygodniejsza forma, ponieważ rozmowa, którą prowadzimy rozkłada się w czasie. Niekiedy jednak, ktoś odpisuje nam po kilku godzinach, albo dniach, a my nie wiemy co o tym myśleć, bo widziałyśmy jego aktywność na czacie. Jakie wiadomości świadczą o tym, że mu nie zależy a jakie, że szalenie się zakochał?

 

 1. Czas

Ważne jest to, by zwrócić uwagę po jakim czasie odpisuje Ci mężczyzna. Oczywiście miejmy w głowie to, że ktoś może mieć zajęcie, być w pracy czy na treningu. Nie usprawiedliwia to jednak tej osoby, kiedy nie odezwie się do Ciebie przez kilka dni. Tak naprawdę odpisanie na smsa zajmie nam 30s. Jeśli nie chcemy napisać czegoś bardziej rozbudowanego, ale mamy ochotę porozmawiać z daną osobą wystarczy "Przepraszam, jetem teraz zajęty. Odezwę się wieczorem jak skończę pracę." W ten sposób mężczyzna okazuje nam szacunek. 

 

2. Treść

Zwracaj uwagę na to, czy na pytanie np. "Jak minął Ci dzień?" odpisze Ci "Spoko." czy raczej "Świetnie! poszedłem na piłkę, potem spotkałem się z moim najlepszym przyjacielem, a wieczorem odwiedziłem mamę. Powiedz co u Ciebie." 

Ewidentnie widać różnicę i poziom zaangażowania. Oczywiście nie zawsze będzie miał czas na to by pisać Ci długie historię, ale drążenie tematów, wypytywanie Cie o różne rzeczy i dobijanie się do Ciebie łatwo zauważyć. Jeśli jednak jest oszczędny w słowach i treści, prawdopodobnie nie jest zainteresowany niczym poważnym.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JXN (@jackobrazier)

 

 

3. Pora  

Jeśli odzywa się regularnie wieczorami, wiedząc, że nie masz planów i zaprasza Cie tylko na oglądanie Netflixa, to nie wróży to dobrze. Mężczyzna, któremu będzie zależało na Tobie, zechce dowiedzieć się w ciągu dnia jak minął Ci dzień, jak się czujesz i zaproponuje spotkanie inne od siedzenia w domu. O ile nie odpowiadają Ci relację FWB, to taki typ faceta nie jest dla Ciebie. 

 

Mężczyzna, któremu będzie na Tobie zależeć znajdzie czas w ciągu dnia by napisać Ci miłego smsa i pokazać tym, że się Tobą interesuje. "Chcieć to móc"! Pamiętajmy o tym :)

 

Zobacz też:  Jeśli on robi to na Instagramie to znaczy, że mu się podobasz!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!