Reklama

#HAPPYLIFE

18.04.2019

Tych 7 rzeczy nigdy nie pisz do mężczyzny

Tych 7 rzeczy nigdy nie pisz do mężczyzny fot. instagram.com/jonnieandgarrett

Redakcja

Reklama

 

Social media pod wieloma względami ułatwiają nasze życie: jedzenie zamawiamy kilkoma kliknięciami palca, z przyjaciółką możemy być w kontakcie dosłownie 24/7, a dodatkowo możemy nawiązać kontakt z kolegą, który zawrócił nam w głowie. No właśnie... to ostatnie często okazuje się nie tak proste, jak byśmy chciały. Przede wszystkim - zrobienie pierwszego kroku za każdym razem jest tak samo stresujące, niezależnie od tego czy dopiero się poznajecie, czy może już jakiś czas wspólnie spędziliście. Ciężko ocenić jest, czy on odwzajemnia twoje uczucia czy może po prostu traktuje cię jak dobrą koleżankę.

 

 Jednak jeśli już zaczniecie ze sobą pisać są pewne rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, ale także rzeczy których pisania powinnaś unikać. Podpytałyśmy, sprawdziłyśmy i... wiemy jakich rzeczy nigdy nie powinnaś pisać chłopakowi!

 

1. Czy między nami wszystko w porządku?

 To działa jak płachta na byka, mężczyźni nie są skorzy do rozmów o swoich uczuciach i analizowania wszystkiego. W ten sposób możesz tylko go zirytować lub zezłościć, zamiast tego przeczekaj okres, w którym wydaje ci się że coś jest nie tak i sprawdź jak zachowa się, gdy się spotkacie.

 

 2. O której wracasz do domu? /  Wracasz już do domu?

Niby nic takiego, ale taką wiadomością możesz wywrzeć na nim presję. Mężczyzna odczyta to jako ograniczanie jego wolności i swobody - on też ma prawo się bawić i spędzić czas ze znajomymi. Nie próbuj go osaczać, wasza relacja powinna być oparta na zaufaniu.

 

3. Co tam?

Jeszcze kilka lat temu, w gimnazjum czy liceum, pisanie wiadomości typu: "Hej, co tam?" było na porządku dziennym. Teraz już tego nie rób, jeśli chcesz rozpocząć rozmowę, napisz coś konkretnego. Może podpytaj jak poszła mu prezentacja w pracy, o której ci opowiadał? A może przygotowuje się do ważnego egzaminu? On na pewno doceni to, że go słuchasz i interesujesz się jego życiem.

 

4. O czym myślisz?

Sama dobrze wiesz, że często myśli krążą wokół różnych, dziwnych, czasami niespodziewanych tematów. Gdyby ktoś ciebie zapytał o czym myślisz, czy zawsze chętnie byś odpowiedziała? No właśnie...

 

5. Z kim piszesz?

Oczywiście, jeśli wychodzi to naturalnie w rozmowie gdy on np. opowiada ci jakąś historię to nie ma w tym nic złego. Jednak jeśli zadajesz to pytanie często i naprawdę potrzebujesz wiedzieć, z kim on rozmawia - odpuść... Facetów to naprawdę irytuje. 

 

6. Zdecyduj.

Oczywiście, super jest, gdy mężczyzna przejmuje inicjatywę, a oni też to lubią. Jednak nie zawsze tak musi być! Wykaż się pomysłowością i decyzyjnością - on nie zawsze musi wszystko planować :-)

 

7. Domyśl się...

Wiemy, czasami chciałybyśmy żeby faceci po prostu się domyślili. Jak najbardziej to rozumiemy, ale oni... naprawdę czasami nie wiedzą o co nam chodzi bo rzeczy, które nas irytują czy ranią, są dla nich czymś kompletnie nieszkodliwym. Jeśli coś jest nie tak to powiedz mu to wprost, gwarantujemy że zostanie to przez niego docenione!

Zobacz też: Oto 4 cechy charakteru, które najbardziej przyciągają mężczyzn

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!