#HAPPYLIFE

24.04.2019

Marzysz o zdrowych, silnych i lśniących paznokciach? Odbudujesz je w 10 minut!

Marzysz o zdrowych, silnych i lśniących paznokciach? Odbudujesz je w 10 minut! fot. Taiana Martinez Tai S Captures / Unsplash

To banalnie proste!

Redakcja

Nie możesz już patrzeć na swoje słabe, zniszczone paznokcie i odstające skórki wokół nich? Znalazłyśmy sposób, dzięki któremu błyskawicznie je wzmocnisz oraz dodasz im blasku. Jedyne, czego potrzebujesz, to wygodny fotel, 10 minut i trzy produkty.

Po pierwsze: glikolowa baza do paznokci

Kluczowym składnikiem jest tu kwas glikolowy. Dlaczego? Jego zadaniem na tym etapie jest delikatne złuszczenie powierzchni paznokci, aby wydobyć ich naturalny blask. Do jego zaaplikowania stosujemy preparat Dr Dany, który nakładamy równomiernie na suche, czyste i niewygładzone paznokcie. Wystarczy skręcić specjalną różdżkę (w razie potrzeby przekręcamy kilka razy), i nanieść kroplę preparatu na paznokcie. Poczekaj, aż produkt całkowicie się wchłonie.

Po drugie: wygładzenie i wypolerowanie paznokci

Potrzebujemy do tego specjalnego pilnika Dr Dany. Składa się z trzech nakładek, z których każda służy innemu celowi. Najpierw pierwszą nakładką potrzyj dwa do pięciu razy, aż zauważysz drobny proszek. Tę samą czynność powtórz z drugą nakładką. Na koniec przy pomocy trzeciej nakładki wypoleruj paznokcie mocniejszymi ruchami od góry do dołu. Wystarczy, że pierwszej i drugiej nakładki użyjesz raz w tygodniu, natomiast trzeciej – maksymalnie raz dziennie.

Po trzecie: nawilżenie i odżywienie paznokci olejami

Doskonale sprawdzą się w tym celu oleje: morelowy, kokosowy oraz olej ze skórki grapefruita, wzbogacone dodatkiem witaminy E. Wszystko to znajdziesz w preparacie Dr Dany, który nakładasz tak samo, jak pierwszy produkt. Obróć pędzelek, aż pojawi się kropla produktu i rozprowadź ją na paznokciu i skórze wokół niego. Pozostaw produkt do wchłonięcia.

I gotowe!

Po zakończeniu zabiegu nie musisz myć rąk, a do pomalowania paznokci lakierem najlepiej będzie poczekać do następnego dnia.

Cena systemu odnowy paznokci Dr Dany wynosi 288,83 zł. Każde opakowanie produktów wystarcza na około trzy miesiące przy stosowaniu raz w tygodniu.

 

#drdananaiedit #drdana #nuskin #drdananailrenawalsystem

 

Materiał promocyjny

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Najnowsze artykuły

×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!