Reklama

#HAPPYLIFE

13.04.2019

Oto 4 rzeczy u kobiet, które najbardziej przyciągają mężczyzn

Oto 4 rzeczy u kobiet, które najbardziej przyciągają mężczyzn fot: instagram.com/lifebeforekids

Marta Rożniecka

Reklama

Nie można oszukiwać ani siebie, ani innych. Gdy zwracamy na kogoś uwagę, najpierw koncentrujemy się na jego wyglądzie, ponieważ tylko to zauważamy. Nie znamy jego zainteresowań, nie wiemy czy możemy mu zaufać, liczyć na pomoc itd. Atrakcyjność fizyczna to decydujący czynnik przy pierwszym poznaniu, przy kolejnych, już nieco mniej.  Zapytałyśmy czterech mężczyzn, na co zwracają uwagę podczas znajomości z kobietą i z jakiego powodu decydują się na związek. Odpowiedzi mogą Was zaskoczyć!

 

1. Uśmiechaj się dziewczyno!

"Nie ma nic przyjemniejszego od widoku zadowolonej kobiety. Kobiety, która się uśmiecha i wygląda na szczęśliwą. Taki obraz kojarzy mi się ze spełnieniem i automatycznie czuję, że przy niej cały czas będę zarażony pozytywną energią. Optymizm w dzisiejszych czasach to bardzo cenna umiejętność, a docenianie małych rzeczy i cieszenie się z nich to dar. Więc jeśli widzę kobietę, która wyraża zadowolenie całym swoim ciałem to jestem jak zahipnotyzowany! Uśmiechajcie się drogie Panie!"

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LondonShay (@londonshaygoheen)

 

2.Bądź spontaniczna.

"W dzisiejszych czasach wszystko mamy dopięte na ostatni guzik. Spotkanie z klientem, trening, wysłanie ważnego raportu, nauka do trudnego egzaminu. Plan dnia organizujemy sobie w taki sposób, by  zrobić jak najwięcej. Dlatego gdy poznaję kobietę, która umie wyznaczyć granicę między życiem prywatnym a zawodowym i nie zapomina o dobrej zabawie, czuję, że życie z nią na pewno będzie ciekawe i nieprzewidywalne. A jak sami dobrze wiemy, rzeczy owiane tajemnicą i niepewnością najlepiej oddziałują na nasze zmysły. Podobają mi się nagłe zmiany planów, a jeszcze bardziej cieszę się, gdy robię jej niespodzianki, a ona nie ma problemu ze spakowaniem się w 20 min i pojechaniem na weekend do innego miasta! Jak dla mnie, bomba!"

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TROPICALFEEN (@tropicalfeen)

 

3.Nie strzelaj fochów

"Kobiety... my naprawdę rozumiemy kiedy coś może wyprowadzić Was z równowagi. My też jesteśmy ludźmi i denerwujemy się z powodu różnych sytuacji. Ale coś czego nie trawię to obrażanie się, strzelanie fochów, ciche dni itd. Jeśli myślę intensywnie o przyszłości z jakąś kobietą, to zawsze zwracam uwagę na jej stosunek do kłótni. Może nie zabrzmi to teraz zbyt elegancko, ale robię minitesty i poduszczam swoją partnerkę, by sprawdzić jej reakcje. To może być głupie pokazanie zdjęcia koleżanki z pracy i zapytania co o niej sądzi lub powiedzenie, że nie dam rady się z nią spotkać bo coś mi wypadło. Jeśli kobieta nie będzie zazdrosna o pierwszą sytuację, a w drugiej wykaże zrozumienie - wiem, że jest się o co starać. Ciągłe sprzeczki i dyskusje nie mają sensu, a dla mnie taka relacja to męczarnia, a nie zdrowy związek. Dlatego uciekam od takich kobiet jak najdalej."

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez tumblr // 32k angels

 

4. Zaproponuj coś od siebie


"Jasne, uwielbiam być Panem sytuacji i inicjować spotkania, wymyślać miejsca, rezerwować stoliki w restauracjach... ale fajnie dostać też coś od drugiej strony. Dlatego jeśli kobieta wykazuje inicjatywę, mówi, że dobrze spędza jej się ze mną czas, to w rezultacie czuję się doceniony i automatycznie mam ochotę robić dla niej więcej. Dużym zaskoczeniem była dla mnie sytuacja, w której to partnerka przygotowała cały wieczór, uwzględniając to co lubię. Czułem się wtedy wolny i postawiony na równi z nią. Pomyślałem sobie wtedy, że bardzo mi się to podoba i dobrze od czasu do czasu zobaczyć to jak druga storna się dla nas stara, ponieważ czuję, że jestem dla niej ważny."

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Manuela Mosca (@manuellax)

 


 
Dziękujemy mężczyznom za podzielenie się z nami takimi sekretami! Mamy nadzieję, że zastosowanie ich w praktyce zwiększy nasze szanse na znalezienie faceta marzeń! Wystarczą cztery rzeczy: uśmiech, spontaniczność, wyrozumiałość i zaangażowanie. :)
 
Zobacz też: Po ilu randkach powinnaś rozpocząć związek?
 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!