Reklama

#HAPPYLIFE

08.04.2019

4 rzeczy, dzięki którym Twoja dziewczyna będzie zadowolna podczas okresu!

4 rzeczy, dzięki którym Twoja dziewczyna będzie zadowolna podczas okresu! https://www.instagram.com/p/BvmRtiuH32d/

Marta Rożniecka

Reklama

Walka z naturą nie ma sensu i musimy przygotować się na przegraną. Tak samo jest w przypadku kobiet i buzujących w nas hormonach. To nie nasza wina, że podczas zbliżającego się okresu stajemy się niesympatyczne, bardziej wymagające, czasami nie kontrolujemy naszego zachowania. Potrzebujemy wtedy zrozumienia, wsparcia i... tony czekoladek. Trzeba się z nami obchodzić jak z jajkiem, żeby nasze humorki nie zrobiły krzywdy innym. Dlatego przedstawiamy wam przygotowaną specjalnie przez nas listę, dzięki której obcowanie z nami podczas bolesnych dni stanie się łatwiejsze.

 

 

1. Nie oceniaj!

Jak już wcześniej wspominałyśmy, hormony to natura, która rządzi się swoimi prawami. Czasami trudno ją kontrolować, dlatego nie mamy wpływu na nasze ataki frustracji. Więc drodzy panowie, prosimy was o wyrozumiałość i niezbyt przesadne ocenianie nas. Uwierzcie, że nam jest trudniej niż wam.

  

2. Nie atakuj!

Jeśli chcesz nam zwrócić uwagę, bądź delikatnie zasugerować jakąś zmianę, możemy to niestety odebrać zbyt dosłownie. Dlatego jeśli sprawa nie jest wielkiej wagi, zaczekaj z nią do końca naszej bolesnej wędrówki przez hormonalną krainę.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TheCoupleGoals (@couplegoals)

 

 

 

3. Zrozum

Po prostu. Nie zadawaj pytań dlaczego jesteśmy takie czy inne. Postaraj sie zrozumieć, że nie na wszystko mamy wpływ. A nam naprawdę jest głupio, że momentami nie umiemy tego kontrolować.

 

4. Kup czekoladki

Oczywiście chodzi nam o symboliczne czekoladki. Jeśli Twoja dziewczyna woli burgery, lub wiesz, że humor na pewno poprawi jej wyjście do kina, lub na spacer, to jej to zaproponuj. Pogłaszcz brzuch, który może być obolały, przytulaj, okazuj zainteresowanie i miłość. To na pewno załagodzi skutku uboczne miesiączki.

 

 

Każda kobieta inaczej przeżywa okres, niektóre cierpią kilka dni przed jego rozpoczęciem z powodu bólu, inne kompletnie go nie odczuwają. Niektóre mają napięcie przedmiesiączkowe, niektóre po-.  Nasze organizmy są bardzo skomplikowane, dlatego nie ma uniwersalnego schematu, dzięki któremu każda będzie zadowolona, ale wypróbujcie te metody, a wasze kobiety na pewno będą zachwycone!

 

 Zobacz też : Oto rady 4 kobiet, które poświęciły się dla mężczyzny

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!