#HAPPYLIFE

25.03.2019

Właśnie TAK nosimy sportowe buty tej wiosny!

Właśnie TAK nosimy sportowe buty tej wiosny! fot. materiały prasowe / kolaż Joy.pl

Główna zasada? Brak zasad!

Redakcja

Coraz cieplejsza pogoda inspiruje nas do przekraczania granic własnej wyobraźni w budowaniu stylizacji. Taką samą zasadę przyjęła najnowsza, niesamowicie inspirująca kampania jednego z najpopularniejszych sklepów internetowych, born2be. Nareszcie niemożliwe staje się możliwym!

Towarzysząca sesji zdjęciowej i filmowi wyspiarska sceneria Teneryfy jest różnorodna i niejednoznaczna. Zupełnie jak stylizacje, które zaprojektowała stylistka Agnieszka Łoza, gdzie główną rolę grają najmodniejsze w tym sezonie modele sportowego obuwia.

Do współpracy born2be zaprosił popularne didżejki: Tycjanę Aquasanta i Natalię Kusiak, czyli  2/3 popularnego warszawskiego kolektywu Princess Rap. W kampanii born2be dziewczyny udowodnią, że warto ponieść się wyobraźni. Ze sportowymi sneakersami śmiało zestawiają cekinowe sukienki czy monochromatyczne total looki. Bo właściwie co tak naprawdę nas ogranicza?

Buntownicza natura bohaterek i roztańczone sceny przenoszą nas do klipu z lat 90-tych, gdzie nie brak było girlsgangów i przekonania, że wolność oznacza życie bez limitów. Same stylizacje też są często jakby żywcem wyjęte z tamtej epoki, co wiosną 2019 roku jest absolutnie najgorętszym trendem. No i ta abstrakcyjna forma kampanii! Różnorodna sceneria i niedopowiedziane sceny naprawdę wciągają i nie pozwalają oderwać od siebie wzroku.

W myśl kampanii, marka stworzyła unikalną kolekcję butów sportowych. Mocne, energetyczne akcenty i kolory świetnie współgrają z klimatem sesji i podkreślają główne założenia kampanii. Zwróćcie uwagę, że w tych eklektycznych stylizacjach jednym z mocniejszych akcentów jest ponadczasowy denim, który w tym sezonie ponownie wrócił w wielkim stylu.

Jak Wam się podobają takie stylizacje?

 

 

Materiał powstał we współpracy z born2be

Skomentuj

Podobne tematy

Najnowsze artykuły

×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!