Reklama

#HAPPYLIFE

18.03.2019

O tych zegarkach będzie głośno!

O tych zegarkach będzie głośno! fot. materiały prasowe

Byłyśmy na premierze najnowszej kolekcji Swatch i jesteśmy pod wrażeniem.

Redakcja

Reklama

Nowa kolekcja Swatch to efekt futurystycznego połączenia różnych technik i materiałów. Żywe kolory nawiązują do sztuki ulicznej i pop-artu, przez co z pewnością dostarczą mnóstwa pozytywnej atmosfery podczas zbliżających się najgorętszych pór roku. Kolekcja wiosna-lato 2019, która składa się z trzech tematycznych linii w rewolucyjnym stylu.

 

Ciągły ruch to motto zegarków z linii Transformation. Łączą całe spektrum kolorów z kształtami i wzorami. Ta barwna linia zabiera nas do świata iluzji optycznej i prostoty przezroczystego designu. Nowe szkło polaryzacyjne, pokryte półprzezroczystą powłoką lustrzaną, tworzy pastelowe odcienie podczas kontaktu ze światłem. Przekaz jest jasny – wyobraźnia nie ma granic!

Druga linia, Listen to Me przypomina z kolei wędrówkę przez miejską dżunglę pełną przygód. Zegarek, który służy jako płótno, na którym każdy może zaprezentować swój talent, emanuje siłą i pewnością siebie, nie zapominając, że autoekspresja jest impulsem do wprowadzenia prawdziwej zmiany. Tak właśnie wygląda hołd dla sztuki ulicy i pop-artu!

 

Z kolei linia Energy Boost to apetyczne, metalizujące kolory i wyraziste kontrasty, które zadbają o pozytywne wibracje. Ta smacznie wyglądająca linia od razu wzmacnia witalność i dodaje energii na nadchodzące lato!

 

Już na pierwszy rzut oka widać, że nowe linie zegarków Swatch odważnie przeciwstawiają się przeciętności!

 

Materiał promocyjny

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!