Reklama

#HAPPYLIFE

22.03.2019

COSMO GIRL poszukiwana – na zgłoszenia czekamy do niedzieli!

COSMO GIRL poszukiwana – na zgłoszenia czekamy do niedzieli!

Redakcja

Reklama

Kogo szuka Cosmo?

Silnej, mądrej, uroczej, a przy tym optymistycznej, otwartej i bardzo wrażliwej kobiety. Tak ujęłybyśmy to w skrócie.

 

Już po raz kolejny Cosmopolitan startuje z akcją MOCNE STRONY KOBIETY. To polska wersja organizowanej od kilku lat w Stanach Zjednoczonych sztandarowej akcji COSMOPOLITAN Fun Fearless Female, mającej na celu promowanie filozofii brandu. Dzięki tej niezwykłej platformie chcemy pokazać, że Polki są niebanalne i potrafią działać cuda.

 

Pokaż nam i reszcie świata swoje zaskakujące umiejętności, godną naśladowania postawę społeczną czy inicjatywę charytatywną, którą zainicjowałaś lub wspierasz. A może wykonujesz niecodzienny zawód lub bijesz rekordy w pewnej dziedzinie? Kliknij tu i dowiedz się szczegółów. 

 

Jak się zgłosić?

Kandydatki na COSMOgirl są wybierane nie tylko pośród czytelniczek magazynu, ale również zachęcamy do zgłoszenia inspirujących kobiet ze swojego bliskiego otoczenia, np. siostry, przyjaciółki czy koleżanki z pracy. 

 

Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.cosmopolitan.pl/msk/zgloszenie i wybierzesz opcję "Zgłoś się!" lub "Zgłoś swoją znajomą!". Po wybraniu zostaniesz przekierowana na stronę z formularzem zgłoszeniowym. Aby wziąć udział musisz uzupełnić swoje podstawowe dane, a także uzasadnić dlaczego właśnie TY powinnaś zostać COSMOgirl przedstawiając krótką historię swojego życia. 

 

Kogo szuka COSMO?

Niezwykłej, przebojowej kobiety, która może być wzorem do naśladowania przez innych. Inteligentnej, odważnej, optymistycznej z wyraźnie postawionym celem, a przy tym serdecznej i odrobinę szalonej – to wszystko cechy COSMOgirl.

 

Na laureatkę konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

 

ZAPRASZAMY CIĘ DO WZIĘCIA
UDZIAŁU W WIELKIEJ AKCJI COSMO.
POKAŻ SWOJE MOCNE STRONY!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!