Reklama

#HAPPYLIFE

12.03.2019

Znamy sekret pięknej cery Agnieszki Kaczorowskiej-Peli!

Znamy sekret pięknej cery Agnieszki Kaczorowskiej-Peli! fot. materiały pracowe

Podzieliła się nim na spotkaniu z fanami.

Redakcja

Reklama

22 lutego w Perfumerii Douglas Złote Tarasy Agnieszka Kaczorowska-Pela spotkała się z fanami, aby zdradzić swój przepis na wiosenną odnowę i pielęgnację. Skąd taki pomysł? W grudniu 2018 Agnieszka pochwaliła się na swoim instagramowym koncie, jak wygląda jej wieczorny rytuał pielęgnacyjny. Po raz kolejny fani oszaleli na punkcie pięknej celebrytki, która zachęcała, by w świątecznym pędzie znaleźć chwilę dla siebie, np. sięgając po urządzenie do oczyszczania twarzy od FOREO.

Od tamtego czasu fani zasypują Agnieszkę pytaniami, jak udaje się jej pogodzić codzienne obowiązki z pielęgnacją – szczególnie w kontekście tańca i aktywności fizycznej, przygotowując się do najważniejszej roli w swoim życiu – bycia mamą. Czego dowiedzieliśmy się po spotkaniu z gwiazdą? Agnieszka zdradziła swoje urodowe triki, ulubione produkty których używa na co dzień czy na czerwony dywan oraz powiedziała, jakie kosmetyki są jej wiosennym must-have. Główną tematyką wydarzenia była jednak pielęgnacja przed i po treningu.

Agnieszka opowiedziała także o swoich doświadczeniach związanych z używaniem sonicznej szczoteczki do oczyszczania twarzy LUNA mini 2, oraz po jaki produkt z portfolio FOREO warto sięgnąć, jeżeli stawiamy swoje pierwsze kroki w pielęgnacji lub kiedy potrzebujemy dodatkowej motywacji we wspieraniu nas w wiosennych postanowieniach.

„Kluczowe w dbaniu o skórę jest jej odpowiednie oczyszczanie, co niestety, my kobiety, nierzadko bagatelizujemy. Jestem osobą, która ma napięty grafik i bardzo często zdarza mi się wstawać przed świtem – np. gdy muszę jechać na plan zdjęciowy czy na trening. Mimo wszystko dbam, aby w codziennych rytuałach poświęcić chwilę czasu dla skóry. Pomagają mi w tym produkty FOREO, których jestem wielką fanką. Nic tak dogłębnie nie oczyszcza mojej cery, jak soniczna szczoteczka LUNA. Jest to dla mnie szczególnie ważne ze względu na tryb życia, jaki prowadzę – praca przed kamerą, charakteryzacje, częste treningi i życie w ciągłym biegu. Dlatego codziennie – najczęściej wieczorem, po demakijażu – dokładnie oczyszczam twarz szczoteczką używając przy tym najczęściej pianki lub olejku.” – zdradziła tancerka

Wszystkie produkty FOREO wykonane są z silikonu medycznego, który jest ultrahigieniczny i zapobiega gromadzeniu się bakterii. My też je uwielbiamy!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!