Reklama

#HAPPYLIFE

26.02.2019

Nowy serial na horyzoncie: „The Perfectionists”

Nowy serial na horyzoncie: „The Perfectionists” https://www.instagram.com/theperfectionistsupdates

Monika Kurek

Reklama

"Pretty Little Liars" ("Słodkie Kłamstewka") zakończyły się po 7 sezonach, doprowadzając do rozpaczy miliony fanów na całym świecie. Serial opowiadał o kontrowersyjnym zniknięciu liderki grupki przyjaciółek, które rozpoczęło serię prześladowań przez tajemnicze "A". Już wiadomo, że czeka nas spin-off przygód kłamczuch z Rosewood. Czego należy spodziewać się po "The Perfectionists"?

 

Na pewno zobaczymy ponownie Alison oraz Monę. Alison (zaginiona Queen B z "Pretty Little Liars"), przeszła długą drogę od bycia wredną dziewczyną ze szkoły. Nadal jednak ma w sobie całkiem sporo ikry. To dobrze, bo Oregonem wkrótce wstrząśnie brutalne morderstwo. Zaczyna się niewinnie. Uczennice szkoły, w której Alison robi fakultet, planują w żartach zabójstwo pewnego przystojniaka. Ten jednak ginie naprawdę. Kto to zrobił i dlaczego? Dziewczęta rozpoczynają poszukiwania na własną rękę. Inaczej wina spadnie na nie. Alison nie pozostaje obojętna na wydarzenia - sama również została kiedyś niesłusznie oskarżona o zabójstwo. No i jest w tym wszystkim Mona, czyli  najbardziej nieprzewidywalna bohaterka serialu "Pretty Little Liars". Czy to znowu któraś z jej gier? Przekonamy się! P.S. W obsadzie jest też mama Sereny z "Plotkary". 

 

Internet zareagował z entuzjazmem i już przewiduje, że "The Perfectionists" z łatwością odbierze widownię "Riverdale". A Ty dasz szansę nowej propozycji twórców "PLL" czy zostajesz przy swoich serialach? :)

 

Zobacz też:  Oscarowy zawrót głowy – które propozycje filmowe MUSISZ obejrzeć?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!