Reklama

#HAPPYLIFE

14.02.2019

Najbardziej nietypowa akcja walentynkowa – w tym brytyjskim ZOO możesz nazwać karalucha imieniem swojego ex!

Najbardziej nietypowa akcja walentynkowa – w tym brytyjskim ZOO możesz nazwać karalucha imieniem swojego ex! fot. instagram.com/gossipgirllfeed

Joanna Twaróg

Reklama

 

Akcja walentynkowa jednego z brytyjskich ogrodów zoologicznych, to zdecydowanie najbardziej oryginalny pomysł na świętowanie dnia św. Walentego, o jakim kiedykolwiek słyszałyśmy. Na czym ona polega? Już wyjaśniamy!

 


Hemsley Conservation Centre ZOO w Wielkiej Brytanii w te walentynki postanowiło skupić się nie na szczęśliwie zakochanych, ale raczej na osobach o złamanych sercach oraz tych, którzy pragną zemścić się na swoich ex. Wedle ich nietypowej akcji możesz nazwać jednego z karaluchów imieniem swojego byłego partnera lub partnerki.

 


Jak wygląda procedura nadania imienia karaluchowi? Otóż, całą (banalnie prostą) akcję przeprowadza się przez internet. Najpierw uiszczasz opłatę – 1,5 funta, która w całości zostanie przeznaczone na rozwój ogrodu, a następnie wybierasz imię dla jednego z robaków. Na sam koniec ZOO wystawia specjalny certyfikat (spokojnie, nie będzie on zawierać imienia i nazwiska twojego ex), potwierdzający pomyślny przebieg procedury. Osoby, które odegrały się w ten sposób na swoim byłym przed 10. lutym, mogą spodziewać się, że imię ich karalucha zostanie wywieszone na specjalnej tablicy na płocie ZOO. Jednak ci, którzy przystąpili do akcji pózniej (między 10. a 14. lutym), otrzymają wejściówkę, uprawniającą do darmowego odwiedzenia ogrodu zoologicznego w dniu walentynek. Miłego świętowania!

 

Zobacz też: 7 powodów dla których bycie singlem w Walentyki jest całkiem SUPER!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!