Reklama

#HAPPYLIFE

05.02.2019

Czy social media mogą ZEPSUĆ Twój związek?! Uważaj!

Czy social media mogą ZEPSUĆ Twój związek?! Uważaj! https://www.instagram.com/phoneloops/ / https://www.instagram.com/iconfits/

Monika Kurek

Reklama

Żyjemy w erze technologii i cyfryzacji. Codziennie, korzystamy z social mediów, naszych telefonów komórkowych oraz komputerów. Wszystkie te kanały, niosą jednak ze sobą pewne zagrożenia. Nie tylko dla Ciebie ale i dla... Twojego związku. Co może WAM zaszkodzić?

 

Uważaj, na to CO publikujesz w mediach 

Wiele dziewczyn dba przesadnie o swój wizerunek na Facebooku czy Instagramie. Jeśli akurat macie sprzeczkę, a Ty wrzucasz zdjęcie jak się całujecie plus romantyczny opis, to... trochę słabo. Internet nie jest również miejscem na ważne deklaracje i wyznania. Koniecznie zachowaj je na spotkania twarzą w twarz. Nie próbuj również robić z Was kogoś kim nie jesteście, tylko po to, aby wypaść fajniej na swoich kanałach społecznościowych. Jesteście sobą, więc lepiej się nie da.

Internet vs. Prawdziwe Życie

Kiedy ze sobą rozmawiacie, postaraj się być obecna w 100%. Nie sprawdzaj powiadomień i nie odpisuj na Messengerze. W ten sposób, Twoja druga połówka może poczuć się nieważna lub lekceważona. Gdyby sytuacja była odwrotna, na pewno zwróciłabyś mu uwagę. Nie chodzi o to, żeby popadać ze skrajności w skrajność. Po prostu, pamiętaj, co tak naprawdę się liczy. 

Nie sprawdzaj JEGO telefonu

To NIGDY nie jest cool. O ile, pewnie, wielokrotnie widziałaś w filmach jak bohaterki bezlitośnie przeczesują telefony swoich telefonów - tak w prawdziwym życiu, jest to karalne naruszenie prywatności. Jeżeli coś budzi Twoją wątpliwość, porozmawiaj z nim. Tak rozwiązują problemy dorośli. To nie "Plotkara". 

Nie traktuj social mediów zbyt poważnie

Jeśli Twój chłopak polajkował zdjęcie Oli z podstawówki (która teraz jest super #hot), to, po prostu, polubił zdjęcie. Nie kryje się za tym żadna wielka filozofia. Nie podkochuje się w niej, nie wyobraża sobie Oli na Twoim miejscu i pewnie nie ma z nią kontaktu od 15 lat. Polubienie zdjęcia Beyonce to również nadal tylko i wyłącznie polubienie zdjęcia Beyonce. Zastanów się najpierw - z ręką na serca - na które zdjęcia sama reagujesz i jakie to ma znaczenie w Twoim życiu. Nie za duże, prawda? 

 

 Instagram i Facebook to fajna zabawa. Jedynie należy zachować umiar :)

 

Zobacz też: Jak zwrócić uwagę faceta na Instagramie?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!