Reklama

#HAPPYLIFE

14.02.2019

Pokaż nam swoją wiosenną stylizację i wygraj nagrodę!

Pokaż nam swoją wiosenną stylizację i wygraj nagrodę! fot. www.instagram.com/evinalepotilnica; www.instagram.com/fashion_universe002
TAGI: konkurs

Do zgarnięcia dwa rewelacyjne depilatory Remington!

Redakcja

Reklama

Czy Wy też powoli czujecie, że wiosna zbliża się wielkimi krokami? My już od dawna pracujemy nad odświeżeniem naszych szaf na wiosnę i jesteśmy bardzo ciekawe, jakie są Wasze pomysły w tym temacie. A okazja do puszczenia wodzy fantazji jest świetna, bo – uwaga – OGŁASZAMY KONKURS, w którym do zgarnięcia są dwa depilatory IPL8500 marki Remington! Dokładny opis urządzenia znajdziecie poniżej.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zasady są proste:

- dodaj swoje zdjęcie na Instagramie, na którym pokazujesz swoją wiosenną stylizację od stóp do głów,

- koniecznie otaguj posta: @remingtonstyle #bądźsobąposwojemu #prezentujciałośmiało i @joypoland),

- ustaw swój profil na Instagramie jako publiczny,

- nie kasuj zdjęcia przez minimum 2 miesiące,

- zapoznaj się z Regulaminem konkursu - pobierz TUTAJ.

 

Czas start!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17.02.2019 r. do godz. 23:59.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 22.02.2019 r.

PREZENTUJ ŚMIAŁO CIAŁO! ;)

 

Dlaczego warto zawalczyć o depilator Remington IPL8500?

Przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu skończycie z wycieczkami do salonu kosmetycznego i wyrzucicie paski do depilacji woskiem. Teraz będziecie cieszyć się trwałymi rezultatami po zaledwie trzech zabiegach!

Cały proces jest łatwy i skuteczny, inteligentne czujniki skórne odbierają sygnały z Twojej skóry setki razy na sekundę, płynnie i nieustannie dostosowują optymalną moc dla bezpiecznej, skutecznej depilacji. Depilator IPL Luxe wykorzystuje technologię Intense Pulse Light (silny impuls światła), aby usuwać włosy bezpośrednio u nasady, co powoduje trwałą redukcję owłosienia i zostawia zauważalnie gładszą skórę. Urządzenie jest łagodne dla skóry i naprawdę łatwe w użyciu! i-Light Luxe posiada trzy tryby pracy, a w zestawie znajdziecie nakładki do depilacji ciała i depilacji precyzyjnej, dzięki której możecie zajmować się określonymi obszarami ciała, w tym twarzą, ciałem i okolicami bikini.

System IPL zapewnia również optymalną długość fali, co oznacza, że mieszek włosowy pochłania więcej światła i wolniej odrasta, co zapewnia dłuższą gładkość skóry. Pełną depilację osiągniesz w 43 minuty, ale jeśli się spieszysz, I-Light Luxe oferuje tryb ekspresowy, dzięki któremu potrwa to mniej niż 15 minut. Tryb ekspresowy to doskonała opcja, jeśli macie mało czasu, ale aby osiągnąć pożądane rezultaty, będziesz musiał przeprowadzić jeszcze kilka zabiegów.

O skuteczności depilatora decyduje zaawansowana technologia PROPULSE™, która działa poprzez ogrzewanie mieszków włosowych, skupiając energię światła u nasady, aby przerwać cykl wzrostu. Energia świetlna jest absorbowana przez melaninę we włosach i hamuje wzrost przez bezpośrednie działanie na mieszek włosowy. Idealna długość fali oznacza, że więcej światła trafia bezpośrednio do mieszków włosowych, dając długotrwałe wyniki, bez uszkadzania skóry.

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!