Reklama

#HAPPYLIFE

05.02.2019

Pierwsza randka? Oto jak sprawić, żeby była udana!

Pierwsza randka? Oto jak sprawić, żeby była udana! https://www.instagram.com/couplegoals/tbendina

Monika Kurek

Reklama

Stało się! Idziecie na pierwszą randkę. W co masz się ubrać? Co ze sobą zabrać? Gdzie powinniście iść? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi! Stres Cię zjada, a czas do godziny zero mija nieubłaganie. Po rozwiązaniu wszystkich powyższych kwestii, nadal pozostaje jedna. O czym macie rozmawiać i co powiedzieć, gdy zapadnie niezręczna cisza? 

 

 

https://www.instagram.com/humanlovers/

 

Pierwsze koty za płoty! Przywitaliście się, wymieniliście uprzejmości. Zadałaś ze dwa pytania, on też i masz w głowie pustkę. Co dalej? Istnieje pewna neutralna pula tematów, które zazwyczaj są w stanie uratować takie sytuacje. Dlaczego? Bo prawie każdy ma swoje zdanie w tych kwestiach!

Praca

Mówi się, że w domu nie powinno się rozmawiać o pracy. Zazwyczaj, o tej pracy jednak zwyczajnie chce się rozmawiać. Czasem, żeby się pochwalić a czasem, żeby się pożalić. Zależy od dnia! Zresztą, to punkt wyjścia do wielu pobocznych tematów. Czemu właśnie ta praca, a nie inna? Czy zawsze chcieliście pracować w swoich dziedzinach? 

Filmy i seriale

Kto wie, może trafisz na zapalonego kinomana? Bardzo dużo prawdopodobieństwo, że był ostatnio na czymś w kinie albo że chociaż trafił na coś ciekawego w telewizji. Wymieńcie się swoimi ulubionymi tytułami (może akurat dodasz coś do swojej listy "do obejrzenia"?) lub... zaplanujcie wspólny wypad na jakiś seans! 

Wiadomości codzienne

Jeśli w Polsce miały miejsce jakieś głośne wydarzenie, to śmiało możesz rzucić je w ramach próby rozruszania konwersacji. Może jakiś marsz lub protest? Jakaś fajna nowinka technologiczna - w ramach ciekawostki - również się sprawdzi. 

Hobby 

Co ON robi w czasie wolnym i co sprawia mu największą pasję? Nie zapomnij też podzielić się swoimi zainteresowaniami! A nóż, któraś będzie w stanie Was połączyć? Basen, wspinaczka lub lub gry planszowe. Życie bywa zaskakujące. 

Podróże i wyjazdy 

To bardzo neutralny temat, będący jednak w stanie wywołać dość burzliwą dyskusję. Jakie są Wasze wymarzone cele podróży a gdzie już byliście? Jeśli trafiłaś, to otrzymasz całą masę barwnych historii. Duża dawka śmiechu gwarantowana!

Muzyka

Ah, tu można mówić i mówić! Podziel się swoimi ulubionymi płytami oraz piosenkami. On odwdzięczy się tym samym i już pryska niezręczna cisza. Chwilę później będziecie się przerzucać pytaniami: "A słuchałeś...?". Zresztą, to pociąga za sobą kwestię... koncertów! Duża szansa, że na któryś wybieracie się oboje.

 Jedzenie

Warto poruszyć ten temat, kiedy Wasza randka odbywa się w restauracji. To świetna okazja, aby poznać jego ulubione dania i napoje. Kto wie, może pewnego dnia to Ty będziesz mu gotować? Pomoże Wam to również ustalić, gdzie powinno odbyć się kolejne spotkanie - w indyjskiej czy azjatyckiej? :) 

 

Zadawanie właściwych pytań znacznie przyśpieszy przełamanie lodów oraz złapanie wspólnego języka. Zresztą, jeśli wszystko między Wami odpowiednio zaklika, to ON szybciutko odwdzięczy się tym samy a jedna randka przerodzi się... w kolejne!

 

Zobacz też: Czy Bumble to nowy Tinder? Wśród filtrów znaki zodiaku!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!