Reklama

#HAPPYLIFE

25.01.2019

Czy Bumble to nowy Tinder? Wśród filtrów znaki zodiaku!

Czy Bumble to nowy Tinder? Wśród filtrów znaki zodiaku! https://www.instagram.com/emmaastack/ / https://www.instagram.com/cosmiccconsciousness/

Monika Kurek

Reklama

Tinder przejął szturmem życie randkowe większości Twoich znajomych i nie ma w tym nic dziwnego. Jest prosty, poręczny i skuteczny. Teraz jednak, kiedy na rynku pojawiła się aplikacja Bumble. pozycja Tindera może poważnie ucierpieć. Zwłaszcza, że w Stanach już teraz furorę robi funkcja Bumble umożliwiające wyszukiwanie pary na bazie... znaku zodiaku. Brzmi super, prawda? 

https://www.instagram.com/nathalie_annn/

To jeszcze nic. Naprawdę. Bumble to królestwo kobiet. Wybór faceta należy do NAS (w Bumble, chłopacy nie wybierają; jedynie SĄ WYBIERANI). Następnie, mamy 24 godziny aby skontaktować się z dżentelmenem, który wpadł nam w oko. Badania wykazują, że 60% dopasowań na Bumble kończy się rozmową. Zresztą, w Polsce często dziewczyny wykonujące pierwszy krok oskarża się o desperację. Tutaj jest to niemożliwe, bo pierwszy krok to wymóg aplikacji. Czy to sposób na dodawanie odwagi dziewczynom należącym w realu do nieśmiałych? Oczywiście! 

https://www.instagram.com/cosmiccconsciousness/

Bumble idzie o krok dalej i uruchamia zupełnie nową artylerię, aby pomóc Ci znaleźć TEGO JEDYNEGO. Od stycznia, możesz skorzystać z nowego filtru i wybrać faceta według... znaku zodiaku. Jeżeli jesteś kompatybilna z Baranami ale nie dogadujesz się z Rakami, to wystarczy, że zaznaczysz to w aplikacji. Bumble nie sparuję Cię więcej z Rakami - problem rozwiązany! 

 

Świetne, prawda? Nie zastanawiaj się! Daj się porwać się gwiezdnemu światu Bumble i może trafisz na NIEGO właśnie dzięki kompatybilności Waszych znaków zodiaku? Gwiazdy się nie mylą.

 

Zobacz też: Twój horoskop na 2019

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!