Reklama

#HAPPYLIFE

21.01.2019

5 filmów, które wprawią Cię w Walentynkowy nastrój!

5 filmów, które wprawią Cię w Walentynkowy nastrój! https://www.instagram.com/fiftyshadesmovie / https://www.instagram.com/movielooverss/

Monika Kurek

Reklama

Tik, tok - odliczanie oficjalnie ruszyło! Do Walentynek pozostał niecały miesiąc. Lada moment, sklepy zaleją strzelające z łuku Kupidyny oraz wszechobecne serduszka. Bez względu na to czy jest się w związku czy też nie, święto zakochanych dzieli ludzi na gorących zwolenników oraz narzekających na tandetę przeciwników. Jako, że w 2019 stawiamy na pozytywne emocje, już teraz daj się ponieść romantycznemu klimatowi. Zacznij od obejrzenia paru obowiązkowych pozycji :)

 

"Pamiętnik" 

Przygody Noah i Ally zmiękczą nawet najtwardsze serca! W głównych bohaterów wciela się Ryan Gosling i Rachel McAdams.  Noah i Ally kochali się wbrew konwenansom i kochali się aż po grób.  To jedna z najpiękniejszych historii miłosnych szklanego ekranu. Szykujcie chusteczki. Gwarantuje też, że będziecie wracać do cytatów z tego filmu. Np; "Letnie romanse kończą się z różnych przyczyn, ale po wszystkim, okazuje się że łączy je jedno, są jak spadające gwiazdy, widowiskowy rozblask światła na niebie, ulotny błysk wieczności i gasną jak iskry…".

"Jak stracić faceta w 10 dni" 

Dziennikarka Andie dostaje za zadanie napisać artykuł pt. "Jak stracić faceta w 10 dni". Zbiega się to z wyzwaniem Bena, który ma udowodnić, że jest w stanie rozkochać w sobie KAŻDĄ. Wszechświat splata ich losy i... to właśnie wtedy dzieje się prawdziwa magia. Kate Hudson i Matthew McConaughey nie tylko rozbawią Cię do łez, ale i udowodnią pewną ważną rzecz. Jesteś w stanie znaleźć miłość nawet i w najbardziej absurdalnych okolicznościach.

"Zakochana złośnica"

Cudowny! Bianca dostaje ultimatum od ojca - może zacząć się umawiać dopiero wtedy, gdy jej starsza siostra. Sęk w tym, że Kat ma dość kontrowersyjną osobowość a wśród najczęściej przewijających się określeń dominuje "wiedźma". Jeden z chłopaków zainteresowanych Biancą, wpada na pomysł wygrania z zasadą ojca sióstr. Namawia szkolnego outsider'a i buntownika Patricka (w tej roli znakomity Heath Ledger) do tzw. "ujarzmienia bestii". Dzięki temu, on sam będzie mógł umówić się z Biancą. Kat szybko zostanie Twoją osobistą bohaterką, a jej wierszyk skierowany do Patricka złamie Ci serce. Natomiast, scena Patricka śpiewającego na szkolnych trybunach... Muuusisz to obejrzeć! 

"Do wszystkich chłopców, których kochałam" 

Spokojne życie Lary przerywa niespodziewany kryzys. Listy (bardzo, bardzo prywatne listy) pisane do przewijających się przez jej życie zauroczeń i chłopaków, nagle zostają upublicznione. Prowadzi to do wielu konfrontacji oraz wielu uświadamiających wniosków. Nie zawsze ktoś kogo pragniesz, jest tym kogo potrzebujesz. Lara i Peter łączą siły we wspólnej intrydze, która... przynosi bardzo niespodziewane rezultaty. Zdecydowanie nie są na nie gotowi. Za produkcję odpowiada Netflix. My z kolei zdecydowanie potrzebujemy więcej takich historii. 

"50 twarzy Grey'a" 

Seria królująca przez ostatnie parę lat w kinach. Tajemniczy pan Grey oraz Anastazja rozpalili miliardy czytelniczek na całym świecie. Anastazja poznaje GO przez przypadek - zastępując koleżankę podczas wywiadu. Od razu wpada w oko biznesmenowi i właśnie tak zaczyna się ich historia. Są zupełnymi przeciwieństwami a Grey wprowadza swą nieśmiałą wybrankę w zupełnie nowy świat za zamkniętymi drzwiami. Widziałaś już całą serię? Nie szkodzi!

 

A jakie są Twoje ulubione pozycje? Lepiej zastanów się już teraz bo nim się obejrzysz... już będą Walentynki :)

 

Zobacz też: Czy ON o Tobie myśli? Te znaki wskazują, że tak!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!