Reklama

#HAPPYLIFE

15.01.2019

Początek stycznia a motywacji nadal brak? Zainspiruj się bohaterkami filmów i seriali, które wiedzą JAK załatwić KAŻDĄ sprawę!

Początek stycznia a motywacji nadal brak? Zainspiruj się bohaterkami filmów i seriali, które wiedzą JAK załatwić KAŻDĄ sprawę! https://www.instagram.com/00sfreak/ / https://www.instagram.com/blairwaldorfs

Monika Kurek

Reklama

 

My, dziewczyny, musimy trzymać się razem! Początek roku oznacza ambitne plany i postanowienia. Co jednak, jeśli minęły już 2 tygodnie 2019 roku, a Ty nadal nie umiesz znaleźć w sobie siły, aby ruszyć do działania? Wiemy, że pogoda nie ułatwia sprawy. Oddanie postanowień walkowerem absolutnie nie wchodzi w grę. Nie czekaj, weź przykład z najbardziej przebojowych dziewczyn ze szklanego ekranu i przystąp do działania! 

Blair Waldorf: "Nie jestem przystankiem podczas drogi. Jestem celem" 

Niezniszczalna, nie chodząca na kompromisy i nie do zatrzymania. Nazywaną również "Królową B.", jest najbardziej kultową postacią "Plotkary". Zawsze celowała w najlepsze. Chciała studiować na Yale, wygrała koronę na balu maturalnym i dostała staż w jednej z najbardziej prestiżowych firm w Nowym Jorku. Blair prócz wyglądu i grona wielbicielek, miała również niesamowitą przebojowość i inteligencję. Wraz z Chuck'em stanowią po dziś dzień totalne #couplegoals. Przypomnij sobie najlepsze momenty Blair i #goforit! 

 

Olivia Pope: "Nigdy nie kończą mi się opcję" 

Naczelna pani od PR-u Białego Domu. Kiedy wybrano Trumpa, #OliviaPope była w czołówce światowych trendów na Twitterze. Czemu? Jej specjalnością jest naprawianie sytuacji kryzysowych różnorakich osobowości ze świata mediów, biznesu czy polityki. Jest świetnym wzorcem bo jest po dobrej stronie mocy. Wraz z Gladiatorami ratują świat w białych kapeluszach i zdecydowanie nie biorą jeńców. "Cokolwiek się wydarzy, nie poddajemy się. To moje nazwisko wisi na tych drzwiach a ja się nigdy nie poddaję". Nie ważne jak się czujesz. Ważne CO chcesz osiągnąć. Twoje cele mają gdzieś Twój brak motywacji. Wstając jutro rano, wybierz siebie! 

 

Elle Woods: "Pokażę Ci jak wartościowa Elle Woods potrafi być!" 

Co powiedział Warner (były chłopak głównej bohaterki), że Elle zareagowała właśnie TAK?! Wystarczyło jedno zdanie: "Nie jesteś wystarczająco mądra". To sprawiło, że nasza tytułowa "Legalna blondynka" - choć sama miała mnóstwo wątpliwości - zakasała rękawy i wzięła się do roboty. Zastanów się czy przypadkiem Twoim największym wrogiem nie jesteś... Ty sama. To normalne, że Ci się nie chce. Prawdziwym zwycięstwem jest jednak próbowanie POMIMO, że Ci się nie chce. 

 

Hermiona Granger: "Ja? Książki i bystrość. Istnieją ważniejsze rzeczy: przyjaźń i odwaga"

Hermiona doskonale wie jak ważna jest edukacja i nie waha się włożyć w nią odpowiedniej ilości wysiłku. Ma również serce po właściwej stronie, co czyni z niej bohaterkę kochaną przez miliony. W końcu, całkiem nieźle wychowała Rona i Harry'ego, prawda? Zresztą, jak głosi napis na plakacie jednej z dziewczynek podczas marszu feministek: "Gdyby nie Hermiona, Harry zginąłby już w pierwszej części". Pamiętaj, że podczas swoich przygód, Złote Trio nie raz stawało do walk z góry skazanych na porażkę. Niech poziom trudności nie budzi w Tobie strachu, a ekscytację. 

 

Sophia Amuroso: "Życie jest krótkie. Nie bądź leniwa"

"Girlboss" to serial Netflixa opowiadający historię założycielki marki odzieżowej Nasty Gal. Sophia Amuroso to totalna #bossbabe. Jej droga udowadnia, że nie ma znaczenia skąd pochodzisz. Ważne dokąd zmierzasz. Jeszcze czegoś nie umiesz? Masz problem z punktualnością, dyscypliną, oszczędzaniem? To przyjdzie z czasem! Będziesz popełniać błędy ale MUSISZ iść do przodu i próbować. Potknięcia są częścią drogi. Dziś, Sophia ma na koncie świetną firmę, własne radio i bestseller. Kto wie, co czeka Ciebie?

 

I jak, zmotywowana? A może masz jakieś własne wzorce, które zawsze dodają Ci otuchy w ciężkim okresie?

 

Zobacz też: „Bucket List” – czym jest słynna lista rzeczy do zrobienia przed śmiercią?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!