Reklama

#HAPPYLIFE

15.01.2019

Czy ON o Tobie myśli? Te znaki wskazują, że tak!

Czy ON o Tobie myśli? Te znaki wskazują, że tak! https://www.instagram.com/humanlovers/

Monika Kurek

Reklama

Rozpoczynając związek, martwisz się o wiele rzeczy: czy na pewno mu się podobasz, czy masz zrobione paznokcie i czy to ten jedyny. Trochę się jeszcze przy nim denerwujesz ale jesteś również podekscytowana. Jest też jeszcze jedna rzecz. On nie zawsze odpisuje na wszystkie Twoje wiadomości, zresztą nawet jak odpisze to nie od razu... Może nie zależy mu aż tak? Pozbądź się dręczących myśli i sprawdź koniecznie po czym poznać, że ON o Tobie myśli! :)

 

1. Jego przyjaciele przyjaźnią się z Tobą na Facebooku oraz obserwują Cię na Instagramie

Widzieliście się raz czy dwa ale mimo wszystko - jesteście ze sobą na bieżąco. Po prostu mają przeczucie, że możesz zostać w pobliżu na trochę dłużej. Musiał więc o Tobie dużo mówić. Serdeczne powitanie w JEGO gronie znajomych to zawsze duży krok. Brawo! 

2. Lajkuje wszystkie Twoje posty na social mediach

Lubi być na bieżąco z tym co się u Ciebie dzieje. Lajkuje zdjęcia (zwłaszcza selfie), często również zostawia jakiś komentarz. Przyznaj, że się rumienisz jak widzisz powiadomienia o jego aktywności! Zresztą, takie zachowanie z jego strony eksponuje Waszą relację w sferze publicznej. 

3. Nagle przykłada dużą wagę do swoich kont

Jest bardziej aktywny? Współcześnie, social media są częścią flirtu w relacji. To, jakie zdjęcia dodaje i co pisze, stanowi dużą część Waszych interakcji. Jeśli nagle wrzuca swój tors lub selfie a wcześniej dodawał jedynie raz na miesiąc zdjęcie psa i widoku z wakacji... sprawa wydaje się raczej jasna :)

4. Sprawdza często telefon, kiedy nie jesteście razem 

Nie chce niczego przegapić, w końcu mogłaś coś napisać, prawda? Zresztą, zerka na niego nawet gdy nic nie piszesz. W razie czego. W końcu nigdy nic nie wiadomo! 

5. Często słyszysz, że ON "wydaje się ostatnio o wiele szczęśliwszy"

A przynajmniej tak twierdzą jego znajomi oraz Wasi wspólni. On sam mógł tego nawet nie zauważyć. Po prostu częściej się śmieje, jest milszy i w ogóle jakiś taki pozytywnie nastawiony. To normalna zmiana. Miłość wyzwala w końcu endorfiny czyli hormony szczęścia. 

6. Zadaje Ci bardzo szczere, prowokujące pytania

Poruszacie ważne i osobiste tematy - rodzina, związki, intymność, przeszłość. To dobrze, że jest ciekawy. 
Zresztą, Ty też chcesz wiedzieć o nim WSZYSTKO. Jest szczerze zainteresowany Twoim życiem i pewnie zastanawiał się nad ich zadaniem przez cały tydzień!

7. Oznacza Cię w dziesiątkach śmiesznych memów

Brzmi absurdalnie? Nic bardziej mylnego! To oznacza, że o Tobie myśli, że chce Ci coś przekazać. Zresztą, sama się zastanów. Widzisz mema na Instagramie, który kojarzy Ci się z Twoją najlepszą przyjaciółką. Właśnie dlatego ją oznaczasz. Robisz to naturalnie, odruchowo bo to Twoja pierwsza myśl. Jeżeli jesteś jego pierwszą myślą, to wiesz co to oznacza, prawda? 

8. Pierwsze co robi, to Cię przytula lub całuje

... bo nie mógł się już doczekać. Tęsknił za Tobą oraz Twoim ciepłem. Właśnie dlatego, jego zachowanie jest takie zachęcające oraz przepełnione tęsknotą. Fizyczność stanowi duży i istotny aspekt każdego związku. Koniecznie zwróć też uwagę na jego mowę ciała. 

9. Często ma dla Ciebie jakaś drobnostkę

Czy wracając ze sklepu przyniósł Ci Twój ulubiony batonik? Albo zarezerwował bilety na film, na który bardzo chciałaś iść? Super. Słucha Cię w takim razie i zwraca uwagę na Twoje potrzeby. Jest szczerze zainteresowany Twoim personalnym szczęściem i przychodzi mu to naturalnie.

10. Radzi się Ciebie przy podejmowaniu ważnych decyzji

Jesteś częścią jego procesu decyzyjnego. Już nie jesteście osobnymi jednostkami. Jego decyzje stają się Waszymi wspólnymi. Ma w tyle głowie Twój harmonogram oraz Twoje poglądy. Czy powinien kupić psa lub nowy telewizor? Powinien zmienić pracę lub ścieżkę zawodową? Pyta Cię, konsultuje się i... bierze pod uwagę Twoją opinię. 

 

I jak? Ile punktów się sprawdziło? Jeśli mało, to czas wytoczyć cięższe działa! 

 

Zobacz też: "Nie jestem gotowy na związek"- oto co to NAPRAWDĘ znaczy z ust faceta

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!