Reklama

#HAPPYLIFE

09.01.2019

"The Notebook" wraca w nowej i nieoczywistej odsłonie!

"The Notebook" wraca w nowej i nieoczywistej odsłonie! fot. instagram.com/the_notebook

Redakcja

Reklama

 

"The Notebook" w ciągu kilku lat zapisał się w historii kina jako jedna z bardziej wzruszających dramatów, jakie widziałyśmy. Ile razy płakałyśmy z powodu smutku Noah czy irytowałyśmy się oglądając zachowanie mamy Allie? Nie sposób to policzyć. Kilka scen znalazło też swoje miejsce w obecnej kulturze social media i co rusz, kadry z filmu znajdują się na ulubionych stronach millenialsów czy znajdują nowe życie w formie memów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Notebook Official (@the_notebook)

 

Nie ma się co dziwić, "The Notebook" to kopalnia romantycznych sentencji, gestów i objawów prawdziwej miłości. Noah zbudował dla Allie dom jej marzeń i specjalną pracowanię do malowania - czy nie jest to spełnienie marzeń każdej dziewczyny? Pisał jej listy codziennie przez 365 dni, a faceci dzisiaj nie mogą zdobyć się na wysłanie wiadomości raz na 3 dni...

 

Jak się okazuje, nasze marzenia o powrocie lub kontynuacji ukochanego filmu w końcu się spełniają. Prace nad musicalem "Pamiętnik" już się rozpoczęły! Czego udało nam się dowiedzieć? Jak można się domyślić, musical wystawiany będzie na Broadwayu w Nowym Jorku (oby kiedyś pojawił się też u nas!), a producentem całego przedsięwzięcia jest sam Nicholas Sparks (autor książki "Pamiętnik", na podstawie której powstał film). Póki co prace są na początkowym etapie, ale już nie możemy się doczekać efektów!

 

Zobacz też: Na które seriale czekamy najbardziej w 2019?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!