Reklama

#HAPPYLIFE

08.01.2019

"Nie jestem gotowy na związek"- oto co to NAPRAWDĘ znaczy z ust faceta

"Nie jestem gotowy na związek"- oto co to NAPRAWDĘ znaczy z ust faceta fot. instagram.com/humanlovers

Redakcja

Reklama

 

Same świetnie wiecie - co relacja, to dzieje się coś innego. Nie ma takiej samej przyjaźni czy identycznego związku. Każda rządzi się innymi zwyczajami, zainteresowaniami i... tym jak się rozwija. Lub nie.

 

Wyobraź sobie, że spotykasz się z fajnym facetem, dobrze się wam układa, często się widujecie, piszecie ze sobą - brzmi idealnie, prawda? Już chwila i oficjalnie będziesz mogła nazywać go swoim chłopakiem i zabierać na imprezy do znajomych. Tylko nagle słyszysz od niego słowa: "nie jestem gotowy na związek" i... oniemiejesz. Czasami faceci ten przekaz ubierają w trochę inne słowa, może to być: "zobaczmy, jak się potoczy" czy "po co nazywać jakoś naszą relację?". Co najczęściej dzieje się kilka miesięcy później? Widzisz go w szczęśliwym, bardzo oficjalnym związku, ale... z inną dziewczyną.

 

Chwilę temu nie był gotowy na związek? Nie chciał tytułować swojej dziewczyny? Co się zmieniło? Niestety... dziewczyna. O co tu chodzi? Dlaczego wysyłał takie sprzeczne sygnały? Cóż... spieszymy z odpowiedzią!

 

Najczęściej faceci używają tego jako wymówki do tego, że po prostu w danym momencie nie chcą być w związku lub nie chcą być w związku z tą konkretną dziewczyną. Po co ją zwodzić za nos? Dla chłopaka taka odpowiedź jest o wiele łatwiejsza, niż szczera rozmowa czy zakończenie relacji z klasą. Wolą powiedzieć coś, czego nie jesteś w stanie zweryfikować - w końcu jaki na to możesz podać argument? Jedyne co pozostaje to zakończyć znajomość albo czekać w nadziei, że on "będzie gotowy" - tego oczywiście nigdy nie rób!

 

Co zrobić, jeśli usłyszysz takie słowa od faceta? Tak naprawdę powinnaś się cieszyć, że skończyło się to tak, zanim zdążyłaś poważnie się zadurzyć!

 

 Zobacz też: 10 łatwych wskazówek, które uczynią z Ciebie ekspertkę od flirtowania!

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!