Reklama

#HAPPYLIFE

08.01.2019

Twój horoskop na 2019

Twój horoskop na 2019 https://www.instagram.com/moonlightastrology/ / https://www.instagram.com/muradosmann/

Monika Kurek

Reklama

 

O ile 2018 można z powodzeniem określić hasłem "Pośpiesz się i poczekaj", tak 2019 szykuje dla nas sporą dawkę stabilizacji. Możesz więc pozwolić sobie na nadzieję - to będzie naprawdę magiczny rok! Jaki jest warunek? Podejmuj decyzję w oparciu o to, czego nauczyły Cię poprzednie miesiące. Szczególnie duże zmiany czekają 4 znaki, których planety są już w ruchu. Jeśli więc zastanawiasz się, co ma dla Ciebie w zanadrzu nadchodzący rok... to koniecznie sprawdź swój horoskop na 2019 :)

 

Baran

To będzie fenomenalny rok dla Baranów! W 2018 odbyłaś podróż w głąb siebie i lada moment zobaczysz efekty. Jowisz nie zostawia żadnych wątpliwości - przygody są na wyciągnięciu ręki. Jeśli myślisz nad podróżą, to koniecznie zarezerwuj bilet. Jeżeli zastanawiałaś się nad dalszym rozwojem w sferze edukacji, to nie będzie lepszej chwili na powrót do szkoły. Śmiało eksploruj wszystkie swoje pomysły, a znajdą one przełożenie w zawodowych aspiracjach. Chcesz przyswoić nową umiejętność aby dostać awans? Otwórz się na nowe doświadczenia, a planety zrobią za Ciebie resztę! 

Byk 

Główną radą dla Byków jest otworzenie się na ludzi. Otwórz się zwłaszcza na tych, którym już udało się zdobyć Twoje zaufanie (wiemy, że nadal się wstrzymujesz!). Wyzbądź się nieufności. W 2018 Twoje relacje były lekkie, zabawne i romantyczne, ale czas pójść o krok dalej. Opuszczenie barier ochronnych jest ryzykowne lecz Tobie przyniesie same korzyści. Duża szansa, że poznasz swoją bratnią duszę. Nauczysz się też brać za siebie odpowiedzialność. Planety docenią Twoją chęć rozwoju osobistego i natkniesz się na niejedną dobrą osobę na swej drodze.

Bliźnięta

Postawienie na zdrowie oraz dobre samopoczucie było jedną z lepszych, zeszłorocznych decyzji. Masz się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej i nawet nie myśl o zwalnianiu tempa. Saturn pomoże Ci pozbyć się oporów przed zobowiązaniami oraz intymnością. Nie zaszkodzi też solidna dawka optymizmu w refleksji nad poprzednimi związkami. Potraktuj związki jak lustra. Będzie w nich brakowało jedynie to, czego sama nie dajesz. To TEN rok na znalezienie tego JEDYNEGO. 

Rak 

Tym razem, nie zapomnisz ani nie zaniedbasz swych noworocznych postanowień. 2018 spędziłaś na powolnym wychodzeniu ze swojej strefy komfortu (brawo!) oraz podejmowaniu ryzyka. Tak! Teraz czas najwyższy przełożyć to na wiedzę praktyczną. Skup się na swoim zdrowiu psychicznym oraz dobrym samopoczuciu. Spokój wewnętrzny bardzo Ci się przyda podczas nadchodzących przygód miłosnych. Będzie albowiem bardzo różnie! Zaufaj intuicji i wybieraj mądrze. Przewartościuj koniecznie czego tak naprawdę oczekujesz od związku. To znacznie ułatwi życie Wam obojgu. 

Lew

Areszt w zamku oficjalnie dobiegł końca, Wasza wysokość! Jowisz zapewni Ci siłę i energię do ponownego odzyskania światła reflektorów. Jesteś aspirującą pisarką, właścicielką biznesu, przedsiębiorcą lub wykonujesz jakąś pracę kreatywną? Niech świat o tym usłyszy. Zwłaszcza, że Saturn zadba o solidny fundament pod to przedsięwzięcie. Co musisz zrobić? Wyrób w sobie codziennie nawyki. TWOJE słowo na 2019 to "dyscyplina". Możliwości nadchodzą, miej oczy dookoła głowy i ich nie przegap! 

Panna

Dla Panien, 2019 będzie powrotem do domu. W poprzednim roku próbowałaś nowych rzeczy, było też trochę eksperymentów ale już wystarczy. Skup się na ludziach kojarzących Ci się z bezpieczeństwem oraz domem. Będzie to miało znakomity wpływ na Twoje własne, prywatne sanktuarium, które zbudowałaś sobie przez ostatnie miesiące. Twoja gwiazda zaświeci jaśniej niż kiedykolwiek wcześniej. Co mówi Saturn? Czas zacząć realizować swoje własne potrzeby równie chętnie co dotychczas potrzeby innych. Rozwijaj swoje pasje i kreatywność. Zaufaj Saturnowi. Jak najbardziej uda Ci się je zmaterializować. 

Waga

Wyobraź sobie świat w którym słuchamy z równie dużą pasją, co... mówimy. Wyłącznie od Ciebie zależy czy uda Ci się znaleźć idealną równowagę między jednym i drugim. Jowisz da Ci predyspozycje do bycia zarówno znakomitym mówcą jak i słuchaczem. Nie zawracaj sobie głowy tym, co ktoś może sobie pomyśleć. Nie traktuj komunikacji werbalnej jako "miękkiej umiejętności". To właśnie dzięki niej możesz bardzo dużo zyskać. Zrób szybką selekcję otaczających Cię osób i zostaw jedynie tych, którzy pełnią rolę Twojej bezpiecznej przystani. Troszkę poboli, ale warto! Saturn zwróci Ci to z nawiązką. 

Skorpion 

Jako, że 2018 upłynął pod znakiem odkrywania siebie na nowo, Jowisz oficjalnie opuścił rejony Twojego znaku zodiaku. Jest to świetna okazja, aby wyznaczyć sobie zupełnie nowe wartości, odpowiadające nowej wersji Ciebie. Na jakich odczuciach powinnaś się skupić? Ciekawość, wdzięczność oraz uczciwość. Dzięki temu, podejmiesz parę fajnych finansowo decyzji. Saturn natomiast pomoże Ci utrzymać właściwy kurs oraz przekonania. Będzie dobrze!

Koziorożec

Po ciężkim 2018 zasługujesz na domknięcie pewnych rozdziałów oraz spraw. Pozwól sobie na wyeliminowanie tego, co Ci nie służy oraz pozbądź się negatywnych emocji. Nie wahaj się poprosić Wszechświat o wsparcie. Dostaniesz je. Warto jednak będzie parę rzeczy solidnie przemyśleć - możesz dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy. Zwłaszcza, że masz wsparcie Saturna. Szybko zobaczysz rezultaty a to jedynie zmotywuje Cię do dalszych działań. Pomyśl nad tym jaką osobą chcesz być i co jest warte Twojego czasu. 

Strzelec

Strzelce mają największy potencjał w nadchodzącym roku. Podróżujący przez Twój znak Jowisz, będzie sypał z rękawa licznymi okazjami, które pomogą Ci podążać za swoimi celami i marzeniami. Jeżeli przed zrobieniem odważnego ruchu, odezwie się w Tobie jakiś wewnętrzny niepokój - zignoruj go z pełną premedytacją. Ludzie pokochają Cię właśnie za autentyczność. Miej w sobie optymizm na nadchodzące miesiące i inwestuj mądrze. Da to pozytywne rezultaty w dalszej części roku. 

Wodnik 

Myślałaś, że Twoje życie towarzyskie dotychczas było przepełnione? Przygotuj się więc na 2019! Odnajdziesz się w centrum zintegrowanej społeczności oraz powrócisz do dawno nie widzianych znajomych. Będą też chwilę zwątpienia. Czasem wyda Ci się, że jesteś samotna i bezwartościowa. Skorzystaj wtedy z pomocy Saturna. Odezwij się również wówczas do tych, którym ufasz i daj się sobą właściwie zaopiekować. Mimo mrocznych chwil, finalnie 2019 okaże się dla Ciebie bardzo słoneczny. 

Ryby 

Kochana, czy jesteś gotowa? 2019 będzie dla Ciebie niezapomnianym rollercoasterem. Wymarzona kariera w końcu jest na wyciągnięcie ręki, a Ty zręcznie wespniesz się na samą górę akwarium. Na czym powinnaś się skupić? Na przebojowości oraz chronieniu tego na co tak ciężko pracowałaś. Pojawią się różne niefajne osoby, które mogą spróbować Ci to zabrać. Relacje towarzyskie bez zmian - wszystko pozostanie w porządku. Znajdź sobie mentora oraz znajomych, którzy Cię zainspirują. Razem możecie zdziałać więcej niż Ci się wydaje! 

 

I jak? Zadowolona czy zawiedziona? Pamiętaj, że w nadchodzącym roku tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie. Daj więc czadu i pokaż kto tu rządzi! 

 

Zobacz też: Oto co, sposób w jaki spędziłaś Sylwestra mówi o Twoim roku 2019!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!