Reklama

#HAPPYLIFE

29.12.2018

Zasady, których powinnaś trzymać się w 2019 roku

Zasady, których powinnaś trzymać się w 2019 roku fot. instagram.com/fahdesss
TAGI: 2019

Wykorzystaj je, a ten rok będzie należał do CIEBIE!

Pola Namysł

Reklama

 

Rok 2018 na pewno zostanie w naszej pamięci jako rok wyjątkowo burzliwy. To właśnie w mijającym roku, miejsce miały bardzo ważne kampanie społeczne, był to okres przełamywania tematów tabu, rozwoju działania #girlpower, wielu rozstań (czy któreś celebryckie pary to przetrwały?!), ale też zwiększania samoświadomości młodych dziewcząt. Możemy tylko się domyślać do kolejny, 2019 rok szykuje. Będzie jeszcze więcej nas, miłości, siły i spełniania wszystkich marzeń - nawet tych, które mogły wydawać się nieosiągalne. Przedstawiamy Wam listę zasad, którymi powinnaś kierować się w 2019 roku - inspiracje prosto z Twittera!

 

1. w 2019 zakochujemy się w SOBIE

 

 Coś bardzo ważnego, o czym często zapominamy. Dbaj o siebie, pamiętaj o sobie, sprawiaj przyjemności sobie - myślisz, że to egoistyczne? Wcale nie! Jeśli będziesz czuła się dobrze sama ze sobą, będziesz lepiej realizowała się na każdej płaszczyźnie życia i tak, w związku też! Bo ludzie, którzy są szczęśliwi sami ze sobą, tworzą naprawdę szczęśliwe związki :-)

 

2. w 2019 dbamy o siebie!

 

 Jemy warzywa i owoce, poświęcamy chociaż 5 min na codzienne spa. Nie musisz robić nic wymyślnego! Wystarczy, że zamkniesz się w łazience, wyciszysz, spokojnie zmyjesz makijaż, oczyścisz buzię i nałożysz ulubiony krem. Takie niepozorne rytuały naprawdę mają wpływ na nasze samopoczucie i też urodę. Dbaj o siebie!

 

3. Nie tylko planujemy, ale ROBIMY!

 

4.  Zapominamy o tym, co było!

 

 Tyczy się głównie związków, ale nie tylko! Nie trzymaj się rzeczy, które nie mają pozytywnego i rozwijającego wpływu na Twoje życie. Idziemy naprzód, nie cofamy się!

 

5. Spełniamy swoje marzenia!

Myśl o sobie! Tak, naprawdę. Trochę egoizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a to Twoje życie i o siebie powinnaś zadbać! Mogą to być te najmniejsze marzenia, jak i te ogromne. Daj sobie zaszaleć, a jeśli będziesz miała wątpliwości jak je spełnić - wykorzystaj naszą giftkartę! Wraz z nią możesz wybrać jedno z wielu przeżyć dostępnych w Katalogu Marzeń. Kurs gotowania, lekcja tańca, a może profesjonalna sesja zdjęciowa? To wszystko jest do spełnienia! Więcej informacji znajdziesz TU.

 

Zobacz też: TE cytaty pomogą Ci podsumować miniony rok i przygotować się na 2019!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!