Reklama

#HAPPYLIFE

18.12.2018

15 piosenek, które wpasują się idealnie do Twojej treningowej playlisty!

15 piosenek, które wpasują się idealnie do Twojej treningowej playlisty! https://www.instagram.com/adrianalima/ / https://www.instagram.com/annalewandowskahpba

Monika Kurek

Reklama

 

Podczas Świąt Bożego Narodzenia jednoczymy się z rodziną, oglądamy "Kevin'a Samego w Domu", wymieniamy prezentami oraz... wcinamy całą masę smakołyków. Rozpoczynając od barszczu z uszkami, przez przepyszne pierogi, a na makowcu kończąc. Skok wagi jest nieunikniony. Warto więc już prewencyjnie pomyśleć o działaniach, które przywrócą nas do stanu poprzedniego (a najlepiej - jeszcze lepszego niż przed Świętami). Zwłaszcza, że "Nowy Rok - nowa ja"! Za oknem ciemno, zimno, a i tej motywacji również jakoś brak. Cóż począć? Najlepiej skorzystać z naszej niezawodnej, energicznej playlisty! Nogi aż same chodzą :)

 

1. Eric Prydz - "Call On Me"

Rozpoczynamy od wielkiego hitu 2004 roku. Mimo upływu lat, ten numer nadal daje równie dużą dawkę energetyczną! 

 

2. Joanna Pacitti - "Watch Me Shine"

Jeśli uważnie oglądaliście "Legalną Blondynkę", to na pewno pamiętacie moment kulminacyjnej konfrontacji Warrena z Elle. Właśnie wtedy zaczynają lecieć pierwsze nuty "Watch Me Shine" a panna Woods powoli pokazuje na co ją stać. W Internecie natomiast krąży mem z hasłem "Bądź tak zmotywowana jak Elle gdy Warren powiedział jej, że nie jest dość mądra". 

 

3. Beyonce - "Move Your Body"

W słowniku pod słowem motywacja powinno widnieć zdjęcie Beyonce i absolutnie nie wyobrażamy sobie tej playlisty bez niej. Skoro Queen B umie TAK tańczyć w niebotycznych szpilkach, to Ty dasz radę z interwałem. 

 

4. Samantha Jade - "Step Up Song"

Cudowna, skoczna piosenka z pierwszej części "Step Up" świetnie zadba, aby Twoje nóżki sprawnie chodziły po bieżni. 

 

5. Bon Jovi - "It's My Life"

Absolutny gigant energetyczny. To Twoje życie i robisz to co robisz, bo sama tak wybrałaś. Wybierz więc śliczną figurę w bikini i dokończ ten trening! 

 

6. Macklemore & Ryan Lewis - "Can't Hold Us"

Kolejna nasza pozycja to również pozycja stricte motywacyjna. Podczas treningu zawsze nadchodzi moment, gdy robi się ciężko. Nogi się troszkę trzęsą, pot leci ciurkiem i powoli się nie chce. To normalne. Postaraj się jednak zwolnić zamiast przerywać. Dasz radę! 

 

7. Britney Spears - "Work B***ch" 

Powtarzając za księżniczką Britney: "Chcesz gorące ciało?! Więc lepiej...". Wiesz przecież, że trzeba. Nie chce się. Łóżko wygodne, serial też się sam nie obejrzy. Będzie ciężko, ale będzie też warto. 

 

8, Iggy Azalea - "Work" 

Utwory o wydźwięku motywacyjnym (często również biograficznym) mają zazwyczaj uniwersalny wydźwięk. Niech więc służą Ci nie tylko na siłowni. W przypadku gorszego dnia też możesz śmiało odpalić naszą playlistę.

 

9.  Madonna - "Hung Up" 

Przechodzimy w bardziej taneczne rytmy, aby to nóżki sprawniej chodziły. Lata 80, nieco disco i królowa Madonna! 

 

10.  Ariana Grande & Nicki Minaj - "Side To Side"

Raz, raz na rowerku - tak jak Ariana! 

 

11. One Direction - "One Way or Another"

Z ciekawostek, w serialu "Glee" wykorzystali tą piosenkę do gry w zbijaka. Oryginał śpiewa Blondie, a uwspółcześnił ją zespół One Direction. Chłopaki mówią jasno - w jedną albo w drugą. Albo oglądamy kolejny odcinek albo walczymy o wymarzoną figurę! 

 

12. Jessie J - "Who's Laughing Now" 

Generalnie z opiniami jest tak, że nawet jak ktoś oficjalnie niczym się nie przejmuje, tak zawsze w tyle głowy gdzieś się ma to echo usłyszanych słów. Natomiast, motywacja w postaci udowodnienia komuś, że się potrafi jest dobra jak każda inna. Jessie J doskonale o tym wie! 

 

13. Black Eyed Peas - "Pump It" 


Czas docisnąć troszkę bardziej! Pamiętaj, że to wcale nie musi być siłownia. Jeśli nie przepadasz za ćwiczeniem w obecności innych osób, postaw na coś innego. Może wystarczy odpalić w domu Chodakowską? A może jakiś sport? Pływanie albo gra w tenisa też brzmią super. 

 

14. Christina Aguilera - "Fighter" 

Początki będą trudne. Nie musisz od razu być w tym wspaniała. Ani w trzymaniu diety ani w treningu. Potraktuj siebie samą z wyrozumiałością. Zasługujesz na to.

 

15. Sia - "The Greatest" 

Często mówi się o tym, że regularność bije łeb na szyję naturalny talent i jest to prawda. W recepturze sukcesu regularność jest filarem. Nie odpuszczaj, nie usprawiedliwiaj. Może być lżej, ale MUSI być. 

 

Rok 2019 to idealna okazja byś w końcu śmiało poszła po to, o czym od razu myślałaś. Ćwiczenia ani dieta nie muszą być Twoim wrogiem. Znajdź sport, który lubisz i wybierz zdrowe jedzenie, które Ci smakuje. Da się :) 

 

Zobacz też: TE cytaty pomogą Ci podsumować miniony rok i przygotować się na 2019!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!