Reklama

#HAPPYLIFE

16.12.2018

TE cytaty pomogą Ci podsumować miniony rok i przygotować się na 2019!

TE cytaty pomogą Ci podsumować miniony rok i przygotować się na 2019! https://www.instagram.com/whowhatwear/

Monika Kurek

Reklama

 

Do końca roku pozostało około dwóch tygodni. Zanim to jednak nastąpi, czekają nas Święta Bożego Narodzenia, które są świetną okazją do... refleksji. Co chcesz osiągnąć w przyszłym roku? Czego chcesz doświadczyć? Kogo poznać?  Jak chcesz się czuć? Jeśli Twój plan dopiero się kształtuje, to oto jesteśmy z szybkim rachunkiem sumienia i nastawieniem, które potrzebujesz. Oto szybki przepis na to, aby 2019 był TWOIM ROKIEM! 

 

"BĄDŹ szefem, którego Twoi rodzice zawsze chcieli abyś poślubiła"

 https://www.instagram.com/theclassypeople/

Ten figlarny cytat oznacza jedno: zawsze mierz wyżej! Czy zrobiłaś w 2018 wszystko, co planowałaś? 

 

"Na każde DOBRE selfie, przypada 47 nieudanych"

https://www.instagram.com/theclassypeople/

Krótkie przypomnienie, na czym polega świat social mediów: to co widzisz, nie jest całą prawdą. Jest jakąś częścią prawdy, owszem, ale tą najlżejszą, najbardziej przystępną i najbardziej estetyczną. Instagram to estetyka, na której się w dodatku zarabia. Nikt nie wrzuca swoich porażek na Insta czy Facebooka. Jeśli w 2018 stresowałaś się ilością lajków, to oficjalnie z tym koniec! 

 

"Nie jestem zainteresowana konkurowaniem z nikim. Mam nadzieję, że uda się nam wszystkim"

https://www.instagram.com/thefemalehustlers/

Mało tego, tak naprawdę Twoją największą konkurencją jesteś tylko i wyłącznie TY SAMA. Pozbądź się negatywnych emocji. W biznesie jest miejsce dla wszystkich. Wspieraj swoich przyjaciół i potencjalnych konkurentów. Tak naprawdę, wszyscy macie wspólny cel. Pamiętaj, że prawdziwe królowe zawsze poprawiają korony sobie nawzajem!

 

"Bądź osobą, której potrzebowałaś kiedy byłaś młodsza"

https://www.instagram.com/bossbabe.inc/

To bardzo ważna rada. Jak traktujesz młodsze rodzeństwo czy młodsze koleżanki? Niedawno miałaś tyle samo lat i również nie wiedziałaś wielu rzeczy. A mając "nastkę" na koncie, często jedna jest w stanie zupełnie zrujnować dzień. Postaw się w roli mentora. Przecież możesz je tyle nauczyć! 

 

"Wygrywamy razem"

https://www.instagram.com/theclassypeople/

Jeśli spotkanie TEGO JEDYNEGO nadal jest przed Tobą, pamiętaj o ważnej rzeczy: prawdziwa królowa potrzebuje króla. Musi Cię wspierać, motywować i żadna rywalizacja nie wchodzi tutaj w grę. ON nie może czuć się zagrożony przez sukcesy, które osiągasz (wtedy Ciebie dopadnie poczucie winy, on się oburzy na Twoje propozycje rozmowy, zaczniecie się kłócić i tak dalej). Jesteście partnerami w tym przestępstwie. Nie konkurentami. 

 

"Sprawdzaj, co u znajomych. Nawet jeśli myślisz, że wszystko u nich okej. Sprawdzaj co u tych, którym na Tobie zależy" 

https://www.instagram.com/rosebudthewriter/

Choć na szczycie bywa samotnie, wcale nie warto na nim siedzieć samotnie. Jak to mówią: "Będę siedzieć przy stole z tymi, z którymi głodowałam". Osiągając sukcesy łatwo zacząć zaniedbywać otaczających nas ludzi. Oni zrozumieją, że masz napięty grafik ale... pamiętaj o nich. W każdy możliwy sposób: świętując sukcesy przyjaciół, wyprawiając im urodziny, słuchając. Zastanów się, kogo zaniedbałaś w 2018. Czas to naprawić!

 

"Ucz się dużo i bądź królową" 

https://www.instagram.com/thegirls.empire/

Nie lekceważ potęgi nauki. Czytaj książki, uczestnicz w kursach, oglądaj filmiki na youtube, ucz się języków. Czytaj też koniecznie wiadomości. Warto umieć się wypowiedzieć na każdy temat. Znasz podstawy geografii i historii? Mówisz płynnie w jakimś języku? Jesteś ekspertką w swojej dziedzinie? Nie? To na co czekasz! 

 

"Ubieraj się, jakbyś była właścicielką banku, a nie potrzebowała pożyczki"

https://www.instagram.com/thefemalehustlers

Kiedyś Marina and The Diamonds na pytanie o pewność siebie odpowiedziała znamienne "Fake it till you make it", czyli udawaj dopóki rzeczywiście tej pewności siebie nie poczujesz. Tutaj jest podobnie. Nie chodzi o kłamanie i bycie kimś kim się nie jest. Fajne ubrania jesteś w stanie znaleźć tanio w super sklepach vintage czy lumpeksach. Chodzi o podejście. Musisz ZACHOWYWAĆ SIĘ jak zwycięzca i  CZUĆ SIĘ jak zwycięzca, aby rzeczywiście nim być. 

 

"Do właścicieli wszystkich drzwi, które zatrzaśnięto nam przed nosem. Nadchodzimy, aby wykupić budynek"

https://www.instagram.com/uniquebymind/

To będzie Twój rok. Masz to. Wierzę w Ciebie!

 

Niech 2019 upłynie pod znakiem ciężkiej pracy, wspierania siebie nawzajem oraz bezlitosnego skupienia na naszych celach. Wymiatanie jest jak najbardziej wskazane, ale pamiętaj o dobrych uczynkach i byciu dobrą osobą. Bycie tzw. "queen B" w stylu Blair Warldforf czy Reginy George jest fajne tylko w filmach i serialach :) 

 

Zobacz też: Moon Milk to superfood na 2019 - sprawdź CO TO!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!