Reklama

#HAPPYLIFE

05.12.2018

Jak zaplanować IDEALNĄ rocznicę Waszego związku?

Jak zaplanować IDEALNĄ rocznicę Waszego związku?

Monika Kurek

Reklama

 

Nadchodzi TEN dzień, a Ty nadal nie masz pomysłu. Bez względu na to, czy to Wasza pierwsza rocznica czy też 5, nadal chcesz aby TEN dzień był wyjątkowy. Abyście mogli spędzić trochę czasu z dala od zgiełku, znajomych, napiętego terminarza... Najlepiej, żebyście na te parę godzin pozostali w kontrze do świata i mogli nacieszyć się sobą nawzajem. Oczywiście, to nie takie proste. Szef przebąkuje coś o nadgodzinach, a młodszą siostrę trzeba zawieźć na angielski. Potrzeba solidnej logistyki do ogarnięcia tematu. Już się meldujemy! :) 

Mierz siły na zamiary 

Zastanów się ile czasu będziecie w stanie OBOJE wygospodarować i jaki budżet jesteś w stanie na to przeznaczyć. To, że macie mniej czasu lub mniejszy budżet, wcale nie oznacza, że będzie niefajnie! To właśnie świetny pretekst by ruszyć główką i puścić wodze fantazji. Nie wszyscy mają fortunę Jennifer Lopez i mogą wyskoczyć na tydzień na Malediwy. Jeżeli Twój pomysł wymaga więcej niż jednego dnia, to może warto przenieść świętowanie na najbliższą sobotę i niedzielę?

Wybierz TO, co sprawi Wam obojgu przyjemność

Brzmi jak wyświechtany frazes, ale nie lekceważ go. Czasami w ferworze chęci zrobienia dobrego wrażenia, zapominamy o tym, co lubimy i co sprawia nam przyjemność i skupiamy się na osiągniętym efekcie. Jeśli nie lubicie wystawnych restauracji - OLEJCIE WYSTAWNE RESTAURACJE. Zamiast tego skoczcie na paintball albo strzelnicę. Albo może alternatywna Dark Restaurant (czyli restauracja w której jecie po ciemku a kelnerzy mają na sobie noktowizory)? Ma być miło i przyjemnie. Nie musicie sprostać żadnym wymaganiom, to WASZ dzień. 

#COLLECTMOMENTSNOTTHINGS

Nowa torebka czy zegarek są super, to prawda. Jednak możecie kupić je sobie samodzielnie, Plus, o wiele większą frajdę sprawi Wam wspólne przeżycie. Zapamiętacie je na pewno na długo. Możecie zadbać o pamiątkę w postaci wspólnych zdjęć czy filmików z tego wydarzenia. Niech to będzie jednak właśnie doświadczenie, a nie rzecz. Wypad do domku na drzewie w Nałęczowie tudzież 2-3 dniowy wypad na zagranicę? Masaż, albo wizyta na basenie z widokiem na Pałac Kultury w InterContinentalu? Może quady gdzieś pod Warszawą lub lot paralotnią? Kurs gotowania? Idź na całość! Wszystko to możecie zrealizować dzięki stronie katalogmarzen.pl - w najnowszym JOY specjalna gift karta, która zapewni Wam zniżkę przy zakupie :) Więcej informacji znajdziecie TU!

Nie przesadzaj!

To normalne, że chcesz aby rocznica była cudownym wydarzeniem, które zapamiętacie ale... nie dajmy się zwariować! Nie stresuj się tym wszystkim za bardzo, w końcu głównie chodzi o świętowanie czasu razem. Ma być to więc wydarzenie pozytywne, radosne i pozbawione stresu. Nie zepsuj sobie tego. Uważaj zwłaszcza na za duże oczekiwania wobec siebie samej czy przytłaczającą chęć zrobienia dobrego wrażenia na Instagramie. To WASZ dzień. Zostaw go dla Was :) 

 

Teraz nie pozostaje nic innego, jak wziąć się do roboty. Trzymamy kciuki! 

 

Zobacz też: Sprawdzone sposoby na pozbycie się monotonii w związku!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!