Reklama

#HAPPYLIFE

21.11.2018

Czego NIE ROBIĆ kiedy podejrzewasz go o zdradę?!

Czego NIE ROBIĆ kiedy podejrzewasz go o zdradę?! https://www.instagram.com/femminspiration/

Monika Kurek

Reklama

 

Ukochany wraca późno, zasłania się pracą, często nie ma czasu, no i dawno nigdzie nie byliście. Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz dostałaś kwiaty i nawet randki zupełnie zniknęły z Waszego życia. A może po prostu zachowuje się inaczej. Jest rozkojarzony, rozproszony i unika Twojego wzroku. Na samo podejrzenie zdrady, gotuje się w Tobie złość. To normalne. Często jednak zdarza nam się w takich sytuacjach zachowywać lekkomyślnie. Nie tym razem! Czego absolutnie nie powinnaś robić w takiej sytuacji?! 

Nie sprawdzaj obsesyjnie jego telefonu 

I wcale nie chodzi tutaj o kwestię prywatności i naruszenia czyjejś własności (choć niewątpliwie mają one znaczenie). A o to, że w końcu wpadniesz. Czając się na "sam na sam" z telefonem oraz łamiąc hasła, wpadniesz prawdopodobnie ze zwykłego poczucia winy. Niby wiesz, że robisz dobrze, ale z drugiej strony... Jeżeli Twój ukochany Cię przyłapie, to nie dość, że zawiedziesz zaufanie, to na dodatek niespodziewana konfrontacja bardzo szybko może przekształcić się w brzydką awanturę. 

Nie zachowuj się paranoicznie

Jeżeli nagle zabronisz wychodzić mu z kumplami czy też zaczniesz niespodziewanie pojawiać się w różnych miejscach, to z pewnością szybciutko zorientuje się, że coś jest nie w porządku. Koniecznie poradź się przyjaciółki, która spojrzy na sytuację szybkim okiem. Może on ma po prostu gorsze dni w pracy? Albo stało się coś, o czym nie chce Ci powiedzieć? 

Nie rób awantury bez potwierdzenia swojej teorii 

Jeżeli nie jesteś Elle Woods, która w niespodziewanym ogniu pytań zmusiła świadka do przyznania się do winy, to... raczej nie zmusisz go do wyznania w ten sposób. Co więcej, zrobienie awantury TAKIEGO kalibru może zniszczyć zaufanie pomiędzy Wami i zaważyć na dalszych losach związku. Wstrzymaj się do momentu, gdy będziesz absolutnie pewna. 

Nie podpytuj jego kumpli 

Niepisane prawo głosi: "Kumple przed laskami" i jeżeli któryś z niech nie jest w Tobie śmiertelnie zakochany, to nie masz najmniejszych szans na wyciągnięcia grzechów swojego ukochanego. Mało tego! ON o wszystkim dowie się od nich. Jeżeli nie masz racji, to się obrazi. A jeżeli masz, to stanie się bardziej ostrożny. 

 

W tak bolesnym temacie jak zdrada, bardzo łatwo działać pod wpływem emocji. Postaraj się jednak nieco ostudzić szalejące myśli i nie działać zbyt pochopnie. Często jesteśmy troszkę niepewne i w związku z tym spodziewamy się najgorszego, a jemu po prostu nie idzie projekt w pracy... Może romantyczna kolacja, która poprawi humor Wam obojgu :)

 

Zobacz też: 5 KŁAMSTW, które wciskają nam faceci, kiedy zdradzają! Uważaj na TE słowa...

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!