Reklama

#HAPPYLIFE

20.11.2018

Oto rzeczy, którymi faceci naprawdę przejmują się w związku

Oto rzeczy, którymi faceci naprawdę przejmują się w związku fot. instagram.com/couplegoals

Zdarza się to częściej niż nam się wydaje!

Pola Namysł

Reklama

 

Myślisz, że tylko my stresujemy się najmniejszą rzeczą w relacjach damsko-męskich? Nic bardziej mylnego. Mamy przyjaciół i widzimy, jakimi rzeczami oni się codziennie stresują! Przepytałyśmy kilkunastu chłopaków i wyciągnęłyśmy wnioski - faceci też się przejmują, a czasami... nawet bardziej niż my. Oto lista rzeczy, którymi mężczyźni naprawdę przejmują się w relacjach damsko-męskich:

 

Czy ona polubi moich znajomych?

"Gdy zaczynam spotykać się z jakąś dziewczyną, naprawdę martwię się o to, jak ona dogada się z moimi znajomymi. Są ważną częścią mojego życia i zależy mi na tym, żeby się dogadali. Szczególnie jeśli widzę, że z tą dziewczyną może łączyć mnie coś poważnego. Często boję się, że powiedzą przy niej coś głupiego i ona zmieni o mnie zdanie lub nie będzie chciała się z nimi już widywać."

 

Gdy przygotuje dla niej niespodziankę

"Za każdym razem, gdy robię mojej dziewczynie niespodziankę, aż mnie skręca w żołądku. Nie mogę się doczekać, żeby jej o tym powiedzieć i jestem bardzo ciekaw jej reakcji."

 

Czy nie jest jej zimno lub nie jest głodna?

"To jedna z rzeczy, o które najbardziej się martwię. Nawet jeśli mówi, że nie jest głodna - wiem, że czas zabrać ją na coś pysznego do jedzenia haha! A tak na poważnie, to naprawdę się tym przejmuję. Zawsze upewniam się, że się ciepło ubrała i czy aby na pewno, nie jest już czas na małe co nieco. :)"

 

Czy posmakuje jej jedzenie, które ugotowałem?

 "Stresuje mnie to nie tylko za pierwszym razem, gdy przygotowuję coś dla dziewczyny. Tak naprawdę, zawsze tak samo mnie to martwi, ale gdy jest zadowolona... to najlepsza nagroda!"

 

A czym przejmują się Wasi faceci? :-)

 

Zobacz też:

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!