Reklama

#HAPPYLIFE

18.11.2018

4 niezawodne sposoby na spotkanie TEGO JEDYNEGO!

4 niezawodne sposoby na spotkanie TEGO JEDYNEGO! https://www.instagram.com/humanlovers/

Monika Kurek

Reklama

 

Bycie singlem na swoje zalety. Możesz imprezować do upadłego, flirtować z przystojnymi barmanami i do woli wcinać lody oglądając 3 komedie romantyczne  pod rząd. Jednak w głębi duszy, każda z nas wyczekuje tego jednego, wspaniałego, wymarzonego księcia z bajki. Gdzie i jak go znaleźć? Już spieszymy z pomocą! 

1. Wyjdź do ludzi.

Choć brzmi to bardzo absurdalnie i dość banalnie, jest to niezawodna opcja, która prócz wymarzonego księcia być może powiększy również Twoje grono znajomych. Właśnie, znajomi! Koniecznie poznaj znajomych swoich znajomych. Wyjdźcie gdzieś większą ekipą. Poproś żeby Cię przedstawili. Spotkaj się z kimś poznanym na forum Internetowym lub... zapisz się do grupy Facebookowej. Przejdź się sama do teatru i spróbuj zagadać. W końcu, co najgorszego może się stać? Bo w najlepszym razie trafisz na NIEGO! 

2. Zacznij realizować pasję o której zawsze marzyłaś! 

Jeżeli myślałaś kiedyś o kursie żeglarstwa lub warsztatach kreatywnego pisania, to najwyższy czas wziąć byka za rogi. Wybierz sobie hobby i pozwól przeznaczeniu działać! Może chciałaś kiedyś przebiec maraton? Zrób coś, co wpłynie na Twoją samorealizację. Faceci lubią, kiedy wiesz czego chcesz.

3. Otwórz się na NOWE wyzwania.

I wcale nie chodzi o skok ze spadochronem. Może gdzieś z tyłu głowy masz kogoś na oku ale boisz się zagadać? Może uważasz, że zasługujesz na podwyżkę ale boisz się poprosić? Nudzi Cię praca ale masz obawy, że nie znajdziesz nic innego? Nie lubisz występować przed ludźmi? Pamiętaj: wszystko co czyni Cię lepszą wersją siebie samej, tak naprawdę zbliża Cię do niego! Zobaczysz, wychodząc ze strefy komfortu czeka Cię cała masa przygód. Daj karmie działać!

4. Tinder i spółka

Owiany legendą Tinder zawsze przyjmie Cię z otwartymi rękoma. Wystarczy troszkę poklikać i raz, dwa wybierzesz kogoś na popołudniową kawę. A może i do końca życia.

 

Nie ma się więc czym przejmować, Książę jest w drodze :)

 

Zobacz też: Z jakimi kobietami żenią się mężczyźni?

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!