Reklama

#HAPPYLIFE

13.11.2018

Co poprzedni związek twojego partnera mówi o waszym związku

Co poprzedni związek twojego partnera mówi o waszym związku fot. instagram.com/justinbieber/selenagomez

Redakcja

Reklama

 

Dopiero poznałaś nowego faceta, a może już od jakiegoś czasu się spotykacie i wasz związek zyskuje status poważnego? Niezależnie od tego na jakim etapie znajduje się wasza relacja, warto przyjrzeć się jego poprzednim związkom. Okazuje się, że to co łączyło go z byłą dziewczyną lub jaka ona była, mówi o waszym związku o wiele więcej niż mogłoby się wydawać. Nie myślałaś o tym w ten sposób? Tak naprawdę to powinien być pierwszy krok, gdy poznajesz nowego faceta! Możesz dowiedzieć się z tego, jak traktuje kobiety, czy zależy mu na czymś poważnym, a może jest typem gracza, który najbliżej prawdziwego związku był oglądając komedię romantyczną? Przeczytaj i przeanalizuj!

 

Jeśli spotykali się długo

To dobrze i źle. Z jednej strony oznacza to, że jest zdolny do stworzenia długiego i (prawdopodobnie) stabilnego związku. Oznacza to również, że możesz dowiedzieć się wiele o tym jak się zachowuje w związku, czy jest wiernym partnerem, a także czy nadaje się na odpowiedzialnego partnera. Gorzej jeśli dopiero co zakończył długi związek. Niestety, zbyt często oznacza to, że będziesz dla niego tylko chwilowym rozproszeniem. Ciężko jest przejść z poważnego i intensywnego związku do bycia samemu, więc jeśli twój ukochany dopiero co rozstał się z dziewczyną - nie angażuj się, może się okazać że nie skończy się to najlepiej. Szczególnie dla ciebie.

Jeśli to on ją zostawił

Zazwyczaj to dobry znak dla nowej dziewczyny! Oznacza, że już uporał się z rozstaniem i raczej nie żywi do niej żadnych uczuć. Warto jednak zorientować się, jakie były okoliczności rozstania i jak on się zachował w stosunku do tej dziewczyny. Pomoże ci dowiedzieć się, co ewentualnie ciebie czeka w przyszłości.

Jeśli to ona zostawiła jego

Zastanów się i przeanalizuj, czy on już nie żywi do niej żadnych uczuć. Nie warto angażować się emocjonalnie w związek z osobą, która jeszcze nie skończyła poprzedniego. Natomiast bardzo prawdopodobne, że zależy mu tylko na tobie i nie warto się przejmować. W końcu każda z nas uporała się z  zostawieniem przez chłopaka i znalazła kogoś lepszego :-)

 

Jeśli jesteś jej kompletnym przeciwieństwem

Prawdopodobnie oznacza to, że szuka czegoś innego niż dawała mu jego była, a ty jesteś tym czego szuka teraz! Nie potrzebuje dziewczyny, która będzie kopią jego byłej - oznacza to, że już za nią nie tęskni i nie potrzebuje kogoś, kto ją zastąpi.

 

Jeśli jesteś... jej kopią

Niestety, to zazwyczaj nie jest dobry znak. Oznacza, że on dalej tęskni za swoją byłą i poszukuje kogoś, kto będzie... jak ona. Zazwyczaj takie związki kończą się powrotem starej pary do siebie.

 

Jednak nie martw się, niezależnie od tego co się wydarzy - ciesz się fajnymi momentami i czasem z nim spędzonym! Może okaże się, że to będzie najlepsza przygoda twojego życia? :)

 

 

 Zobacz też: Dlaczego wady naszych partnerów zauważamy dopiero PO rozstaniu?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!