Reklama

#HAPPYLIFE

09.11.2018

Oto, co musisz zrobić gdy twój EX się do ciebie odezwie (bo zawsze to robi!)

Oto, co musisz zrobić gdy twój EX się do ciebie odezwie (bo zawsze to robi!)

Klasyk.

Redakcja

Reklama

 

Girls, nie ukrywajmy - to dzieje się za KAŻDYM razem. Sytuacja, w której ex nie odzywa się do ciebie ani razu po rozstaniu oznacz tylko jedno - zablokowałaś go już wszędzie. Jeśli tego nie zrobiłaś, możesz mieć pewność, że prędzej czy później on się do ciebie odezwie. Może to był głupia zaczepka na Instagramie, wiadomość na Facebooku czy po prostu telefon późno w nocy. Po co się odzywają? Powodów jest milion, jedni po prostu tęsknią, inni chcą naprawić swoje błędy, a jeszcze inni po prostu się nudzą (ich wystrzegaj się jak ognia!).

 

Co zrobić, gdy już zdecyduje się odezwać? Przede wszystkim, nie traktuj tego zbyt poważnie. Niezależnie od powodu, dla którego on zdecyduje się odezwać pamiętaj, że jednak z jakiegoś powodu zerwaliście! Nie ekscytuj się na samą myśl możliwości rozmowy z nim, jeśli jest szansa na powrót (i ty tego chcesz) to nadmierne zainteresowanie na pewno go nie przyspieszy.  Jednak pamiętaj, że to co czujesz teraz może być tylko złudzeniem! TAK, złudzeniem! Jeszcze jakiś czas temu nie mogłaś i nie chciałaś z nim być, jednak czas często zaciera te wspomnienia i może ci się wydawać, że przecież było między wami idealnie. Każda z nas przez to przechodziła i większość popełnia ten sam błąd - zapomina. Zapomina jaki on był na co dzień, zapomina że przecież wcale nie dzwonił, zapomina że nigdy nie wiedziała co robił w weekend. Zanim zdecydujesz się na rozmowę z nim - przypomnij sobie!

 

Jeśli on cię zranił i czujesz, że jeszcze się z niego nie wyleczyłaś

Nie daj się wciągnąć w tę grę. Nie odpowiadaj, nie daj się zaczepić - może wydawać się trudne, ale zdecydowanie łatwiejsze niż ponowne leczenie złamanego serca. Nie martw się tym, że zignorowanie go będzie dziecinne, to twoje emocje i uczucia tu się liczą, nie jego zawyżone ego.

 

Jeśli rozstaliście się w dobrych relacjach

Odpowiedz na luzie, nie ma nic złego w utrzymywaniu dobrego kontaktu - w końcu przez jakiś czas byliście najbliższymi dla siebie osobami na świecie, rozmawialiście o wszystkim i dzieliliście się najbardziej skrytymi tajemnicami.

 

Jeśli sytuacja jest niejasna

Zastanów się dobrze, zanim wykonasz jakiś ruch. Nie masz pojęcia co on myśli i dlaczego teraz zdecydował się na kontakt. Może akurat zerwał z dziewczyną albo nie układa mu się w pracy, a ty zawsze pomagałaś? Skup się na sobie i tym co jest najlepsze dla CIEBIE. I nie zastanawiaj się, co on sobie pomyśli ;)

 

Zobacz też: Jak poradzić sobie z pustką po rozstaniu? 5 cennych wskazówek

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!