Reklama

#HAPPYLIFE

08.11.2018

Marzysz o tatuażu? Teraz możesz przetestować wymarzony wzór!

Marzysz o tatuażu? Teraz możesz przetestować wymarzony wzór! fot. instagram.com/small.tattoos/stattoos
TAGI: tatuaż

Reklama

 

 Która z nas na pewnym etapie życie nie marzyła o tatuażu? Czasem marzyłyśmy o czymś dużym, czasem o tatuażu niemalże niewidocznym. Jednak zawsze pozostawała obawa - "czy aby na pewno jest to dobry pomysł? Czy za miesiąc nie uznam, że wcale mi się on nie podoba?". Cóż, powstała firma która pomoże rozwiać Twoje wątpliwości lub pomóc dojść do wniosku, że to jednak nie to!

 

O co chodzi? Inkbox to nowość na rynku, dzięki której możesz przetestować wymarzony wzór. W zaledwie 15 minut nakładasz wybrany wzór przy pomocy przesłanego zestawu, wszystko możesz wykonać sama w domu, bez pomocy osób trzecich. Może to być rozwiązanie, jeśli nie jesteś pewna tatuażu, o którym marzysz lub chociażby zastanawiasz się nad miejscem, w którym chciałabyś go wykonać. A może po prostu chciałabyś mieć tatuaż tymczasowy np. na imprezę czy inne wyjście? Inkbox idealnie się wtedy sprawdzi! Ten semi-permanentny tatuaż utrzymuje się od 8 do 18 dni.

 

Co ciekawe, masz możliwość wyboru jednego z tysięcy wzorów, ale także zaprojektować lub wgrać własny. Następnie wybierasz rozmiar (jeśli sama projektujesz wzór) oraz przechodzisz do płatności. Ceny zestawów wahają się od 14$ do ok. 23$. Do tego niestety trzeba doliczyć 9$ przesyłki, więc trzeba wziąć pod uwagę koszty takiej przyjemności, natomiast wydaje się nam, że warto!

 

Zobacz też: 5 błędów, które popełnia większość osób, planując swój pierwszy tatuaż!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!